Etiketiprinterid ja -kassetid

Jaekauplustes, ladudes ja mujal tuleb sageli käidelda suurt hulka kaupu. Jälgida tuleb mitmeid protsesse, näiteks toodete süstemaatiline ladustamine, kahjude vältimine ja kauba väljastamine müüki. Nende ülesannete tõrgeteta täitmiseks tuleb kasutada õigeid seadmeid. Seetõttu pakumegi AJ Toodetes laia valikut etiketiprintereid ja -kassette, mis on lihtsasti kasutatavad, kiired ja tõhusad. Etiketiprinterite abil saad hõlpsasti luua vajaduspõhiseid silte ja need kiirelt välja trükkida. Erineva talitlusega etiketiprinterid katavad enamus vajadustest töökeskkonnas. Õige printeri leidmiseks tutvu tooteinfoga.

Etiketiprinterid

Oleme valinud oma sortimenti mõned erinevad printerid, võimaldavad silte vajaduspõhiselt kohandada ning trükkida. Igal mudelil on erisusi kirjasuuruste ja -fontide, raamide, sümbolite jms osas. Kui otsid printerit, mis ühilduks nii PC kui ka Mac'ga, siis sobivad Sulle mudelid art.nr 24922 ja art.nr 24911. Nende pritnerite puhul ei ole piiranguid kirjastiili ega sümbolite osas. Kirjuta kasutades mistahes arvuti fonti ja sümboleid, et luua meelepäraseid etikette. Lisaks on meie valikus portatiivsed etiketiprinterid, mis võimaldavad luua silte otse seadmes. Iga printeri kohta leiad andmed vastava toote lehelt. Vajadusel küsi lisainfot või abi meie klienditeeninduselt.

Kassetid

Lisaks etiketiprinteritele pakume ka vastavaid lindikassette. Meie kassetid on varustatud kvaliteetse sildilindiga, mis on UV-, vee- ning külma- ja kuumakindel (-18 ˚C kuni +90 ˚C). Seega on need kasutatavad nii siseruumides kui ka õues. Olemas etiketikassetid nii valge kui ka kollase taustaga, millele on võimalik trükkida mustas kirjas. Tee endale sobivaim valik. Kaustade, kaupade, riiulite, karpide jms märgistamine vastavalt nende sisule on kulutõhus ja kiire viis töökoha organiseerimiseks, aidates hoida kokku aega, mis kulub vajamineva leidmisele. Lisaks sellele on meie valikus teisigi töökoha tarbeid, nagu näiteks ergonoomilised põrandamatid, seinakellad, jalatoed, prügikastid ja palju muud. Kui Sul tekib küsimusi või vajad abi õige toote leidmisel, siis võta ühendust meie klienditeenindusega.