Hõlbustage ligipääsu ja kaupade transporti läverampide abil

Kas teisaldad ebatasastel põrandatel raskeid kaupu, ületad käruga takistusi, nagu torud ja kaablid või soovid hoopis luua ajutise ligipääsupääsu ratastooliga liiklejatele? Sellisel juhul on erinevad läverambid ja pealesõidusillad Sulle sobivaks abivahendiks. Meie metallist läverambid pakuvad kulutõhusat viisi juurdepääsetavuse parandamiseks ja sisevedude kiirendamiseks.

Läverambid äärekivide ja takistuste ületamiseks

Läveramp on lihtne viis ületada põranda tasemeerinevusi ja hõlbustada kaupade teisaldamist. Liigenditega läveramp võimaldab kergemini ületada takistusi, nagu ukseläved, äärekivid, torud ja kaablid. See on lihtne, kuid tõhusalt kasutatav abivahend tootmishoonetes, ladudes või mujal, kus on vajalik tagada transportkärude ja väikesõidukitega sujuv liikumine. Rambi kasutamine vähendab nii jõupingutusi kauba üle läve saamisel, aitab hoida ära koormusvigastusi ning tagab turvalisema kaupade käsitlemise.

Taga ligipääsetavus ka ratastoolidega

Lihtsa kaldtee paigutamine sisenemiskohtadesse parandab ratastooliga ligipääsetavust oluliselt ning tagab kõigile juurdepääsu Sinu äripinnale. Ramp hõlbustab ka sisenemist lastekärudega ja vähendab komistamise ohtu, kui ukseava eri poolte põrandate vahel esineb oluline kõrgusevahe.

Ohutu ja asjalik tulemus

Valides alumiiniumist läverampi saad kerge ja lihtsasti teisaldatava lahenduse, millel on siiski tugev ja suuri koormusi taluv konstruktsioon. Rampide kandevõime sõltuvalt mudelist on kuni 500 kg. Sooneline või perforeeritud pind vähendab libisemisohtu. Õnnetuste vältimiseks ja volitamata juurdepääsu piiramiseks pakume lisaks läverampidele ka laias valikus teisi turvatooteid, nagu peeglid, ohutusmärgised ja piirded. Kui vajad lisainfot või abi õige toote leidmisel, siis võta julgesti ühendust meie klienditeenindusega.