• Kiire tarne
  • 14-päevane tagastusõigus
  • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
LEIUNURK Projektimüük

Kontorimööbel ja kontorisisustus

Leia mööbliseeria järgi

Kontorimööbel

Kontori mööbel ja ruumi sisekujunduslik ülesehitus mõjutab nii ruumis töötavaid inimesi kui ka töö tulemuslikkust. Kontorimööbli valikul tuleb mõelda, mida töötajad vajavad selleks, et teha enda tööd hea enesetundega ja produktiivselt. Kui teie kontoris on näiteks ebamugavad toolid, siis on märksa raskem keskenduda ülesandele, sest pidevalt peab vahetama asendit, kuna istumine kurnab liigselt lihaseid. See kajastub ka töö tulemustes.

AJ-i eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset ja ergonoomilist kontorimööblit, mis muudaks igapäevased tööprotsessid kiiremaks, mugavamaks ja efektiivsemaks. Allpool tutvustame lähemalt osasid olulisi kontorimööbli kategooriaid.

Kontoritoolid

Üheks kõige tähtsamaks osaks kontorimööbli valikul on kontoritool. Tooli valikul tuleb mõelda sellele, millisteks tööülesanneteks tooli kasutatakse ja millises asendis sellel ajal istuda soovitakse. Näiteks üksteise peale virnastatav konverentsitool on hea variant, kui soovite aeg-ajalt teha kiirkoosolekuid või grupitöid. Meie valikust leiate nii soodsamad toolid kui ka kontoritoolide viimased sõnad. Valikus on klassikaline toolikangas, villataoline kangas, kunstnahk ja naturaalne nahk.

Kontorilauad

Tõeline kontorimööbli trend on kõrguses reguleeritavad lauad. Tegemist on ergonoomilise ja samas töö tulemuslikkusele väga hästi mõjuva lahendusega. Tehes tööd päeva jooksul nii istudes kui seistes, ei teki sundasendeid ja paraneb vereringe, mis annab kehale jõudu ning pea on selgem ja mõte kiirem. Kui teie kontorisse sobivad kõige paremini klassikalised fikseeritud kõrgusega lauad, siis saate teha oma valiku erinevat stiili mööbliseeriate vahel. Valikus on mitu erinevat jalaraami tüüpi, lauaplaadi kuju, suurust ja värvitooni.

Kapid ja riiulid

Kontoriruumides on väga palju erinevaid kaustasid ja pabereid, mis on töö tegemiseks märkimisväärse tähtsusega. Selleks, et kõik oleks organiseeritud ja kiiresti leitav, tuleks kindlasti läbi mõelda kappide ja riiulite paigutus ruumis. Vajalikud materjalid peavad kõik olema käepärast, aga samas on oluline, et ruumi üldmulje oleks meeldiv ja avar ning ei koormaks seal töötavaid inimesi. Kitsastes ruumides tulevad kasuks riiulid või, kui soovite paigutada materjale silma alt ära, siis liugustega kapid. Erinevaid mudeleid omavahel kombineerides saate luua huvitava ja samas praktilise kontoriruumi.

Kui vajate abi sobivate toodete valimisel või kontoriruumide sisustamisel, võtke meiega ühendust ning leiame koos teile kõige paremini sobivama lahenduse.