Mees ja naine istuvad ovaalsel diivanil

Mooduldiivanid, mis aitavad luua ühtekuuluvustunnet

Läbimõeldult sisustatud puhkeala, ootesaal või ühistööruum muutub kiirelt kogunemispaigaks, kus toimuvad spontaansed kohtumised, tehakse koostööd, luuakse sotsiaalseid sidemeid ning lõõgastutakse. Sellest inspireeritult lõime võimalusterohke ja vastupidava mooduldiivanite seeria, mis aitab tuua inimesed kokku. Avasta VARIETY mooduldiivanid, tumbad ja pingid.

Lase end mängulisel
mööblil inspireerida
ning avasta piiramatud
võimalused VARIETY'ga

VARIETY mooduldiivanite e-kataloog

Tutvu kõigi võimalustega, mida pakub VARIETY

VARIETY e-kataloogist leiad lisaks valmislahendustele ka kõik kombineeritavad istmemoodulid ning tervikliku kangavaliku. Huvi korral küsi lisa meie klienditeeninduselt.

Sirvi veebikataloogi

Selle mooduldiivanite seeriaga soovime pakkuda klientidele võimalust ehitada dünaamilisi ja voolavaid vorme ning luua kordumatuid kombinatsioone, kasutades erinevaid kattekangaid ja värve.
Sebastian Dell Uva, disainer, AJ Produkter Rootsi

Kvaliteet igas detailis

Alates esimesest ideekavandist on VARIETY mööbliseeriat disainitud silmas pidades Euroopa standardeid, mis kehtivad avalikes ruumides kasutatavale mööblile. Seetõttu on valikus mitu kvaliteetset kattekangast, mis kõik vastavad Rootsi Möbelfakta nõuetele. Muidugi mõista pakume ka laia värvivalikut, et oleks võimalik luua kordumatuid kombinatsioone.

Loe lisaks

Erivärvilistest moodulitest diivan
Kollane mooduldiivan, kohvilauad ning tumbad

Laadi VARIETY alla BIMobject'is

Kogu VARIETY mööbliseeria on saadaval ka BIMobject keskkonnas, kus saab erinevaid mooduleid hõlpsasti alla laadida ning kasutada kavandite loomiseks.

Suundu BIMobject'i

Vajad abi või otsid usaldusväärset sisustuspartnerit?

Oleme alati valmis aitama funktsionaalse ja ergonoomilise kontori planeerimisel ning sisustamisel. Võta julgesti meiega ühendust, kui Sul on küsimusi toodete, tellimuse vormistamise, traspordivõimaluste, lisateenuste või terviklike sisustuslahenduste kohta.
Ettevõtlusvorm
Sisesta sõnumManus
Vajutades 'Saada sõnum' kinnitad, et oled lugenud ja nõustud AJ Tooted AS privaatsuspoliitikaga.