3-kohalised diivanid

Kliendilood: kaasaegne kontorimööbel CC Höganäse uutesse ruumidesse

Ammuta inspiratsiooni

Kolmekohaline diivan kutsuva ja mugava istumisala loomiseks

AJ Toodete pehme mööbli valiku abil saad sisustada kutsuva ruumi nii töötajaile kui ka külalistele. Meie juurest leiad iga töökoha ja interjööriga sobiva diivani, alates kohe laos saadaval olevatest mudelitest, mille tarnime kiirelt valitud aadressile, kuni kliendipõhiste erilahendusteni. Mõned diivani mudelid on kaetavad kliendi poolt valitud erikangaga. Suuremates kontorites saab kolmekohalise diivani abil luua mugava ja kutsuva istumisala, mis sobib täiuslikult fuajeesse ja ühistööruumidesse. Võimalusel sobita juurde ka kahekohaline diivan või tugitoolid. Tervikliku üldpildi saavutad, kui lisad juurde veel mõne kohvilaua, riiuli, taime või muu ruumielemendi.

Klientide lemmik klassikaline kolmekohaline diivan

Meie klassikalised kolmekohalised diivanid sobivad suurepäraselt suurematesse ooteruumidesse ja puhkenurkadesse. Pakume väga erineva disaini, kattekanga ja värvitooniga diivaneid, mis on mugavad ning avalike ruumide kasutusintensiivsusele vastupidavad. Meie juurest leiad pea iga sisekujundusega sobiva pehme istumislahenduse. Loo mugav, hubane ja lõõgastav keskkond nii külalistele kui ka töötajatele.

Kaasaegne kujundus

Ooteala loob klientidele, investoreile ning tööle kandideerijaile esmamulje ettevõttest. Saate luua pilkupüüdva sisekujunduse moodsa kolmekohalise diivani abil. AJ Grupis disainitud diivanil CLEAR on modernsed kaasaegsed jooned. Samuti on võimalik luua vajaduspõhine kombinatsioon kasutades VARIETY seeria diivanimooduleid.

Või loo hoopis meeldivam helikeskkond kõrgete külgedega kolmekohaliste diivanite abil.

Akustilise diivaniga loote vaikse ruumi koosolekute või erakõnede pidamiseks. Kolmekohaline helisummutav kontoridiivan pakub rohkelt võimalusi kaasaegses avatud töökeskkonnas. Paigutage kaks diivanit üksteise vastu, et luua privaatsem koht väiksemateks koosolekuteks. Kõrged küljed pakuvad eraldatust ning summutavad nii väliseid helisid kui ka osalejate vestlust. Lisaks pehmele mööblile leiad AJ Toodetest ka avara valiku kontorimööblit, koosolekulaudu ja -toole, vastuvõtulette, ruumielemente ning paljugi muud. Kui te otsitavat ei leia või soovite abi valiku langetamisel, võite vestelda meie klienditeenindusega võrgus või helistada. Kõik meie diivanid tarnitakse Ühendkuningriigi peasaarele tasuta.