Helisummutavad diivanid ja tugitoolid

Kliendilood: kaasaegne kontorimööbel CC Höganäse uutesse ruumidesse

Ammuta inspiratsiooni

Helisummutav kontorimööbel

Kaasaegsetes avatud planeeringuga kontorites on sageli korraga liikvel palju inimesi ning vaikse nurgakese leidmine võib osutuda keeruliseks. Sellest tulenevalt kasvab erinevate kõnebokside ja vaiksete ruumide populaarsus. Eelpool mainutud lahendustele kergemat alternatiivi pakuvad aga akustilised kõrgete külgedega diivanid ja tugitoolid, mida on lihtne avatud ruumi sobitada ning vajadusel ka ümber paigutada. Helisummutav pehme mööbel sobib suurepäraselt nii vastuvõturuumi, aatriumisse, koridori, ühistööalale kui ka puhkenurka. Samuti on need suurepäraseks lahenduseks raamatukogude lugemisnurkadesse.

Mis on helisummutavate omadustega pehme mööbel?

Akustiline pehme mööbel on varustatud kõrgete külgedega, mis summutavad heli mõlemas suunas. Lisaks tagavad kõrged küljed rohkem privaatsust. Tänu sellele pakub mööbel mugavat võimalust kiirete koosolekute või telefoni- ja videokõnede pidamiseks. Miks mitte veeta osa tööpäevast mürasummutaval diivanil, et paremini keskenduda või hetkeks end ümbritsevast saginast välja lülitada ning lõõgastuda?

Kujunda süvenemisalad ning eralda töötsoone

Akustilised diivanid ja tugitoolid on hõlpsasti paigutatavad nii ühekaupa kui ka erineva suurusega rühmadesse. Kaks vastastikku paigutatud diivanit loovad mugava koha väiksemateks koosolekuteks. Eraldiseisvad helisummutavad tugitoolid pakuvad aga personaalset ruumi neile, kes soovivad keskenduda, vestelda privaatsemalt telefoniga või võtta hetke energiataseme taastamiseks. Tänu kõrgetele külgedele toimib akustiline pehme mööbel suurepäraselt ruumieraldajana, võimaldades piiritleda töötsoone ning luua kutsuvaid süvenemisalasid.

Trendikad värvitoonid ja vastupidavad kangad

Pakume helisummutavaid diivaneid mitmes trendikas värvitoonis, et saaksid leida ülejäänud sisekujundusega haakuva mudeli või tuua kontorisse rohkem värvi. Samuti on akustiline pehme mööbel kombineeritav meie poolt pakutavate mooduldiivanitega, tänu millele on eriti lihtne saavutada sidus terviklahendus. AJ-i sortimendis olev pehme mööbel on mõeldud just töökeskkondadesse ja avalikesse ruumidesse ning toodete valikul pöörame suurt tähelepanu vastupidavusele. Seetõttu vastab suurem osa diivanitest ja tugitoolidest EN16139 standardi nõuetele ning kattekangad on kõrge kulumiskindlusega.

Avasta teisi tootekategooriaid

PõrandanagidDiivanilauadVastuvõtuletid