AJ klienditeenindaja Viki

Oleme meeleldi abiks kõiges, mis puudutab töökeskkonna sisustamist

Lahendame kõik küsimused kiirelt sõltumata sellest, kas oled hädas õige toote leidmisega või soovid meid appi kontorit, ladu, logistikakeskust, töökoda, riietusruumi või haridusasutust sisustama. Võta meiega ühendust endale sobival viisil. Klienditeeninduse tööaeg on esmaspäevast-reedeni 9.00-17.00. 

Tutvu ka meie teenustega.

Telefoni ikoon
Vestlusakna ikoon
E-posti ikoon
Telefon
Helista meile
6000 270
Vestlusaken
Suhtle meiega
vestlusaknas
E-post
Kirjuta meile
info@ajtooted.ee
KKK
Vastused korduma
kippuvatele küsimustele

Kõik tooted tarnitakse läbi Rootsi kesklao. Kohe saadaval Tallinna laos on vaid väike kogus tooteid, mille tootelehelt leiad vastava info.

Tarneaeg sõltub sellest, kas tegu on laotootega, mis on kohe saadaval Rootsi kesklaos, või tellitakse kaup mõnelt meie varustajalt. Iga toote juurde on märgitud prognoositav tarneaeg (tootelehel 'TELLI' nupu all). Tarned toimuvad vastavalt graafikule, riigipühadel ja nädalavahetustel tarneid ei toimu. Kuna AJ-i keskladu asub Halmstadis, siis mõjutavad meie tarnegraafikut ka Rootsi riigipühad.

Saadavus 'Tallinna laos 3-5 tööpäeva pärast' tähendab üldiselt seda, et tegu on tootega, mis on kohe saadaval Rootsi kesklaos. Sellised tooted väljastatakse järjekorra alusel ning jõuavad kiirelt Tallinna lattu.

Küsimuste korral pöördu meie klienditeeninduse poole.

Montaaži- ja kasutusjuhendi ning teised dokumendid leiad tootelehelt. Kui Sa ei leia õiget juhendit või vajad abi, siis pöördu meie klienditeeninduse poole.
Tutvu meie kontorilaudade valikuga lehel: Kontori- ja koosolekulauad | AJ Tooted
Tutvu meie kontoritoolide valikuga lehel: Kontori- ja koosolekutoolid | AJ Tooted
Kui Sul tekkis küsimus toote või tellimise kohta, pöördu klienditeeninduse poole vestlusaknas meie veebilehel, e-posti teel info@ajtooted.ee või helistades telefonil 6000 270.

Toote otsimiseks kasuta otsinguriba või liigu läbi menüü. Iga toote lehel on välja toodud mõõdud, detailne info ning pildid. Palun pööra tähelepanu, et tehnilistel põhjustel võib toodetel esineda mõningaid värvierinevusi kataloogi või kodulehekülje piltidega. See võib tuleneda näiteks Sinu kasutatava kuvari või seadme ekraani resolutsioonist või teistest näitajatest.
AJ Tooted AS-i eesmärk on pakkuda kvaliteetseid tooteid, millega saate rahul olla. Anname enamikule meie valikus olevatele toodetele vähemalt 7-aastase garantii. Kui tootja poolne garantii on pikem, anname mõistagi ka teile pikema garantii, mille kestus võib olla kuni 30 aastat. Kulumaterjalide puhul nagu tahvlimarkerid, teibid ja paberpakendid lähtume me tootja garantiist, mis neil toodetel on reeglina lühem kui üks aasta. Täpsema info garantiiperioodi kohta leiad tootelehelt. Tarbijatel on Eesti tarbijakaitseseadusest tulenevalt õigus esitada pretensioone kahe aasta jooksul alates toote tarbijale üleandmise hetkest, juhul kui garantii või muude tingimustega pole ette nähtud pikemat tähtaega.

Täpsema info garantii ja pretensiooni esitamise õiguse kohta leiad müügitingimustest.

Külasta meid

Seoses kolimisega on praegu meie näidistesaalis ainult üksikud tooted veel näha.

Paneeli 6, Tallinn
Oleme avatud tööpäeviti 9.00-17.00
Kaupade väljastamine tööpäeviti 9.00-16.45