AJ klienditeenindaja Viki

Oleme meeleldi abiks kõiges, mis puudutab töökeskkonna sisustamist

Lahendame kõik küsimused kiirelt sõltumata sellest, kas oled hädas õige toote leidmisega või soovid meid appi kontorit, ladu, logistikakeskust, töökoda, riietusruumi või haridusasutust sisustama. Võta meiega ühendust endale sobival viisil. Klienditeeninduse tööaeg on esmaspäevast-reedeni 9.00-17.00. 

Tutvu ka meie teenustega.

Telefoni ikoon
Vestlusakna ikoon
E-posti ikoon
Telefon
Helista meile
6000 270
Vestlusaken
Suhtle meiega
vestlusaknas
E-post
Kirjuta meile
info@ajtooted.ee
KKK
Vastused korduma
kippuvatele küsimustele
Kood sisesta ostukorvis selleks ettenähtud reale 'Sisesta sooduskood', ära unusta vajutada 'Rakenda'. Veebitellimuse vormistamiseks ning sooduskoodi kasutamiseks on vajalik registreeritud kasutajakonto olemasolu veebikeskkonnas ajtooted.ee.

Sooduskood on ühekordselt kasutatav pakkumine ning seda saab rakendada vaid veebitellimuste vormistamisel. Sooduskoodi ei saa kombineerida mis tahes teiste pakkumiste ega allahindlustega. Sooduskoodi tingimused ja kehtivusaeg on välja toodud iga pakkumise juures eraldi.
Kõik hinnad veebilehel ajtooted.ee, AJ Tooted veebi- ja paberkataloogides ning reklaammaterjalidel on esitatud eurodes (EUR). Hindadele lisandub käibemaks 22%. Kaupade hinnad kehtivad Tallinnas, AJ Tooted AS salongis (Pärnu mnt 158, 11317 Tallinn) alates tellimuse vormistamise hetkest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni või alates hinnapakkumise esitamise hetkest kuni hinnapakkumise aegumiseni.

Veebilehel ajtooted.ee kuvatakse hindu vaikimisi ilma käibemaksuta. Soovi korral on Sul võimalik muuta hindade kuvamise viisi, tehes oma valik veebilehe päises: Koos km-ga / Ilma km-ta.

Iga müügitehingu kohta väljastame arve sõltumata ostukeskkonnast. Arve saadame PDF-failina e-posti teel üks tööpäev enne kauba saabumist Tallinna lattu. Kauba väljastamine toimub vaid tasutud arve alusel. AJ Tooted jätab endale õiguse küsida ettemaksu suuremahuliste tellimuste ning eritellimuste käsitlemisel.

Tasumine toimub arve alusel pangaülekandega AJ Tooted AS arvelduskontole. Kaupade väljastamine toimub vaid tasutud arve alusel.

Veebitellimuste eest on võimalik tasuda ka kaardimaksega. Turvalist veebipõhist kaardimakseteenust pakub Adyen.
Jah, me saadame kõik oma arved elektrooniliselt (PDF-failina) märgitud arve e-posti aadressile.

Saad lisada arve e-posti aadressi tellimuse vormistamise käigus ostukorvis (samm 4: Makseviisid).

Kaupade eest on võimalik tasuda kahel viisil:

  • Arvega
    Tasumine toimub arve alusel pangaülekandega AJ Tooted AS arvelduskontole.

  • Kaardimaksega e-poes
    Turvalist veebipõhist kaardimakseteenust pakub Adyen. Kaardimakse võimaldab koheselt tasuda veebitellimuse eest Visa või Mastercard deebet- ja krediitkaardiga (v.a. American Express). Tehing toimub mugavalt ja turvaliselt E-Makseterminalis. AJ Toodetel puudub ligipääs Sinu panga ja krediitkaardi andmetele.
Küsimuste korral pöördu meie klienditeeninduse poole.

Külasta meid

AJ SALONG on nüüd avatud Pärnu mnt 158
E-R 9.00-17.00
Parkimine maja taga (Reketi tänava kaudu)

KAUBA VÄLJASTAMINE Paneeli 6, Tallinn

E-R 9.00-16.45