AJ klienditeenindaja Viki

Oleme meeleldi abiks kõiges, mis puudutab töökeskkonna sisustamist

Lahendame kõik küsimused kiirelt sõltumata sellest, kas oled hädas õige toote leidmisega või soovid meid appi kontorit, ladu, logistikakeskust, töökoda, riietusruumi või haridusasutust sisustama. Võta meiega ühendust endale sobival viisil. Klienditeeninduse tööaeg on esmaspäevast-reedeni 9.00-17.00. 

Tutvu ka meie teenustega.

Telefoni ikoon
Vestlusakna ikoon
E-posti ikoon
Telefon
Helista meile
6000 270
Vestlusaken
Suhtle meiega
vestlusaknas
E-post
Kirjuta meile
info@ajtooted.ee
KKK
Vastused korduma
kippuvatele küsimustele
Kohe, kui oleme Sinu tellimuse vastu võtnud ning registreerinud, väljastame e-posti teel tellimuse kinnituse, millelt leiad prognoositava tarneaja. Kui tellimus koosneb erinevatest tooteartiklitest, mille tarneaeg on erinev, võetakse tarne aluseks kõige pikema tarneajaga toode. Kui soovid, et osad kaubad tarnitakse kohale varem, tuleb sellest klienditeenindust koheselt teavitada. Sul on võmalik märkida ka tellimuse lisainfosse, et soovid kaupade tarnet osadena.

Samuti teavitame Sind, kui kaup on jõudnud meie Tallinna lattu (Paneeli 6). Tarne hilinemise puhul anname võimalikult kiiresti teada uue tarneaja. Tarned toimuvad vastavalt graafikule, riigipühadel ja nädalavahetustel tarneid ei toimu.
Kui soovid muuta tarneaadressi juba kinnitatud ja töös tellimusel, tuleb Sul oma soovist teavitada klienditeenindust esimesel võimalusel.
Tellimuse staatuse kontrollimiseks sisene oma kasutajakontole ning suundu lehele 'Minu tellimused'. Prognoositava tarneaja leiad tellimuse kinnituselt.
Kõik tellimused väljastatakse esimesel võimalusel AJ Grupi kesklaost, mis asub Rootsis. Tellimuse kinnituselt leiad kaupade väljastamise kuupäeva. Väljastamise kuupäev sõltub sellest, kas tegu on laotootega või tuleb see tarnida mõnelt meie varustajalt.
Oleme korraldanud oma logistika tagamaks võimalikult kiire tarneaja. Meie kodulehel on toote all välja toodud prognoositav tarneaeg Tallinna lattu. Enamus meie tooteid on Rootsi põhilaos saadaval, mille saame tarnida nädala jooksul Tallinnasse. Lisades tellimusse tooteid, mille tarneaeg on erinev, võetakse tarne aluseks kõige pikema tarneajaga toode. Tellimuse lõplik prognoositav tarneaeg on välja toodud tellimuse kinnitusel. Kui soovid, et osad kaubad tarnitakse kohale varem, tuleb sellest klienditeenindust esimesel võimalusel teavitada. Sul on võmalik märkida ka tellimuse lisainfosse, et soovid kaupade tarnet osadena.

Kõik tellimused, mille tarneviis on märgitud 'Kulleriga valitud aadressile' tarnitakse registreeritud tarneaadressile meie transpordipartneri poolt. Tarnime tooteid vaid Eesti aadressidele. Samuti toimub kaupade väljastamine AJ Tallinna laost, aadressil Paneeli 6. Oleme avatud esmaspäevast-reedeni 9.00-16.45. Tellimused väljastatakse vaid tasutud arve alusel.

Kõik kullertellimused tarnitakse hoone välisukseni. Sul on võimalik tellida lisateenusena toodete kanne hoonesse/korrusele ja montaaž. Tellides lisateenuse, võetakse Sinuga ühendust, et leppida kokku vastava teenuse maksumus, mis sõltub vastavate kaupade kogusest ja kaalust. Lisateenuseid, nagu kanne hoonesse/korrusele, montaaž ja pakendite äravedu osutatakse Tallinnas ja selle lähiümbruses. Suurte projektimüügi tellimuste korral on võimalik lisateenuseid osutada üle Eesti.

Lisaküsimuste korral pöördu meie klienditeeninduse poole.
Transpordikulu arvestatakse tellimuse maksumuselt. Minimaalne transporditasu on 8 €, mis rakendub kõigile kuni 99.99 € tellimustele. Üle 100 € tellimuste transpordi hind on 8% tellimuse summast. Kõik tellimused, mille summa ületab 1200€, tarnitakse Teile tasuta. Tavatarne toimub hoone välisukseni. Eelpool märgitud summad ei sisalda käibemaksu.

Tellimused ≤ 99,99 € ilma km-ta, fikseeritud transporditasu 8 € +km;
Tellimused 100 € - 1199,99 € ilma km-ta, transporditasu 8% tellimuse summast +km;
Tellimused ≥ 1200€ ilma km-ta, tasuta transport.

Lisaküsimuste korral pöördu meie klienditeeninduse poole.

Jälgime rangelt, et meie laost väljasaadetavad kaubad oleksid korrektselt komplekteeritud, nõuetekohaselt pakitud ning terved. Kui juhtub, et Sulle tarnitud pakend on nähtava vigastusega või pakendi avamisel ilmneb tootel defekt/vigastus, siis palume Sul teavitada sellest esimesel võimalusel meie klienditeenindust.

  • Palume kontrollida kõikide saabunud kaupade pakendeid üleandmise hetkel. Kui Sulle tarnitud pakend(id) on nähtava vigastusega, palume selle koheselt fikseerida üleandmisaktil. Soovitame alati teha fotod. Transpordivigastusega kauba vahetame uue vastu ning asendustoodete transport on tasuta.
  • Kui toote pakendi avamisel ilmneb vigastusi, tuleb sellest koheselt informeerida meie klienditeenindust, kuid mitte hiljem kui 7 päeva jooksul kauba kättesaamise hetkest. Soovitame alati teha fotod. Vigastatud või defektse kauba asendame uuega ning asendustoodete transport on tasuta.

AJ Tooted ei aksepteeri kahjunõudeid olukorras, kus meie poolt esialgsele tarneaadressile toimetatud kaubad (AJ Tooted on kaubad tarninud kokkulepitud tarneaadressile) on suunatud edasi uuele aadressile/objektile. AJ Tooted ei võta vastutust kolmandate osapoolte valduses tekkinud kahjude eest.
Jälgime rangelt, et meie laost väljasaadetavad kaubad oleksid korrektselt komplekteeritud. Kui avastad, et tarnitud tellimus on valesti komplekteeritud, siis teavita sellest esimesel võimalusel meie klienditeenindust, kuid mitte hiljem kui 7 päeva jooksul kauba kättesaamise hetkest. Palume pöördumises täpsustada puuduva toote/toodete nimetused ja kogused. Korraldame puuduvate toodete tarne esimesel võimalusel ning nende transport on tasuta.
Jälgime rangelt, et meie laost väljasaadetavad kaubad oleksid korrektselt komplekteeritud. Kui avastad, et tarnitud toote juures puudub mõni detail, siis teavita sellest esimesel võimalusel meie klienditeenindust, kuid mitte hiljem kui 7 päeva jooksul kauba kättesaamise hetkest. Korraldame puuduva detaili tarne esimesel võimalusel ning selle transport on tasuta.

Külasta meid

AJ SALONG on nüüd avatud Pärnu mnt 158
E-R 9.00-17.00
Parkimine maja taga (Reketi tänava kaudu)

KAUBA VÄLJASTAMINE Paneeli 6, Tallinn

E-R 9.00-16.45