Tõhusalt organiseeritud töökoht

Kuidas luua tõhusalt organiseeritud töökoht?

Kas Sul on vajaduspõhine töölaud juba olemas? Kui jah, siis on pool tõhusa töökoha tingimustest täidetud. Teise poole moodustab ümbritsev keskkond ja nutikad hoiustamislahendused. Siit artiklist leiad mõned nõuanded, kuidas kujundada veelgi paremad töötingimused ja läbi selle tõsta efektiivsust.
On Sinu töökoht organiseeritud ja kõik vajalik käeulatuses? Kui kasutad otstarbekohaseid ladustamisvõtteid, püsib töökeskkond korras ning väärtuslik ressurss ei kulu asjatule otsimisele. Puhtus ning tööriistade ja -vahendite hoolikas hoidmine õigetes kohtades tõstab tööviljakust, aitab luua stressivabama keskkonna ning ennetada erinevaid ohutegureid.

Tööstuslikes keskkondades vajatakse peamiselt hoiustamislahendusi, mis taluvad suuri koormusi ning peavad vastu ka kõige raskemates tingimustes. Sageli mängivad rolli ka erinevad turvanõuded ja standardid. Tutvu allpool erinevate lahendustega, mis aitavad Sul luua läbimõeldud, turvalise ja vajaduspõhise töökoha.
Organiseeritud töökoda metallriiulite, Combo töölaua ja tööriistakäruga

Seinale paigaldatavad perfopaneelid

Perfopaneelid tagavad selge ülevaate kõigist tööriistadest ja muudavad need hõlpsasti kättesaadavaks. Valikus erineva suurusega mudelid, mis on paigaldatavad nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt. Kasutades erinevaid riputuskonkse ja hoidikuid, mis on hõlpsasti haagitavad paneeli perforeeritud pinnale, saad luua vajaduspõhise ja ruumisäästliku lahenduse.

Seinale paigaldatavad perfopaneelid leiad siit

Seinale kinnitatud perfopaneel tööriistadega
Ratastel perfopaneel tööriistadega

Mobiilsed perfopaneelid

Soovid aeg-ajalt töötada mujal, kui vaid oma töölaua taga? Siis sobib Sulle hästi ratastega varustatud kahepoolne perfopaneel, mis on hõlpsasti ühest kohast teise transporditav. Mobiilsed tööriistapaneelid on saadaval laiusega 1060-2060 mm. Kahepoolne paneel pakub rohkelt hoiustamise pinda. Samas on see väga ruumisäästlik lahendus, mille saad hõlpsasti eest ära lükata.

Ratastel perfopaneelid leiad siit

Töökojakäru avatud riiulite ja sahtlitega

Erinevat tüüpi kärud

Meie juurest leiad ka teisi ratastega varustatud lahendusi, mis on kasutatavad nii mobiilse töölaua kui ka panipaigana. Töökojakärud ja riiulikärud on saadaval mitmes variandis, mis kõik sobivad suurepäraselt erinevatesse nõudlikesse keskkondadesse, kus vajatakse mugavat ja hästi ligipääsetavat ladustamise võimalust. Tänu oma suurele kandevõimele saab tööriistakärusid kasutada ka transpordivahendina.

Kvaliteetsed kärud leiad siit

Tugevad metallkapid

Kas eelistad väärtuslikumaid töövahendeid hoiustada nii, et need oleksid kõrvaliste isikute eest kaitstud? Klassikalised metallkapid pakuvad tõhusat ja turvalist hoiustamislahendust kõigele, mis võiks olla hõlpsasti käeulatuses. Saadaval erinevate mõõtudega mudelid, mis katavad pea kõik vajadused. Pulbervärvitud viimistlusega kapid on väga vastupidavad, sobides hästi tööstuslikku keskkonda. Vajadusel saad hoiukappi täiendada lisa riiuliplaatidega.

Vastupidavad metallkapid leiad siit

Metallkapp Style art.nr 20381
Metallkapp Supply art.nr 22125

Komplektsed töökojakapid

Kui kasutad oma töös rohkelt pisidetaile või varuosi, mida soovid hoida sorteerituna, siis sobivad selleks komplektsed tööriistakapid. Efektiivseks ladustamiseks on kapid varustatud sahtlite või plastkarpidega, mis muudavad organiseerimise lihtsaks ja tõhusaks . Lisaks on kappidel tugev konstruktsioon, mistõttu sobivad need väga hästi töökodadesse ja teistesse keskkondadesse, kus on kõrged nõuded sisustuse vastupidavusele.

Komplektsed töökojakapid leiad siit

Vajaduspõhised laoriiulid

Mahukad ja mitmekülgsed riiulisüsteemid

Kas Sinu töökeskkonnas on vaja rohkelt pinda erinevate kaupade ladustamiseks? Pole probleemi, ka sellele on meil sobiv lahendus vastupidavate riiulisüsteemide näol. Pakume erinevaid laoriiuleid, mis on hõlpsasti laiendatavad ja vajaduspõhiselt kohandatavad. Põhiosad on saadaval erineva kõrguse, laiuse ja sügavusega ning neid saab omakorda täiendada vajaliku arvu lisaosade abil – kõik selleks, et olemasolevat põrandapinda võimalikult tõhusalt ära kasutada.

Milline riiulisüsteem vastab Sinu ettevõtte vajadustele? Leia soovitused artiklist 'Kuidas valida vajaduspõhine riiulisüsteem'.

Kohandatavad laoriiulid leiad siit

Värskeimad artiklid Sinu postkastis!

Kord nädalas saadame välja uudiskirja, mis sisaldab põnevaid artikleid ja nõuandeid, inspiratsiooni töökeskkondade sisustamiseks ning sooduspakkumisi.
Palun oota...
*Tellides uudiskirja kinnitan, et olen lugenud ja nõustun AJ Tooted AS privaatsuspoliitikaga.