• Kiire tarne
  • 14-päevane tagastusõigus
  • Garantii 7 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
LEIUNURK Projektimüük

Töökoda & tööstus

AJ Tooted ei ole vaid kontori- ja koolimööbli ekspert, pakume ka laias valikus tooteid nii töökotta kui tööstusesse. Meil on tuhandeid erinevaid tooteartikleid, mille seast leiab nii töölauad, töötoolid, töökojakärud kui ka pakkimislauad, töökoha matid.

 

Töökoha matid on olulised mitmel põhjusel. Kui töökojas on õlisid, kemikaale või lahusteid, siis tuleb kaitsta ka põrandaid. Enamasti on töökodades ja tööstuses betoonpõrandad, mis peavad kaua vastu, kuid samas on ka külmad ning võivad põhjustada töötajatel lihasvalusid. Selle ärahoidmiseks tuleks töölaudade juurde või liikumiskoridoridesse panna matid, mis vähendavad põrutust ja lihaspingeid.

 

Pakkimiseks ja pakendamiseks on valikus spetsiaalsed pakkelauad, kaalud, pakkimismasinad ja -lindid ning kahveltõstukid ja virnastajad. Lisage pakkimislaua juurde tööriistapaneel koos konksudega, kus kõik vajalik on kohe käepärast.

 

Lai valik erinevaid töölaudu, mille seast saate valida just sellise, mis teie tööga kõige parimini sobib. Valida saab erinvaid töötasapindu ja sahtlikappe. Paljud lauad on kõrguses käsitsi seatavad, nii saate valida endale sobiva töökõrguse. Soovi korral saab komplekteerida erinevatest lisatarnvikutest ergonoomilise ja mitmekülgse elektriliselt kõrguses reguleeritava töölaua, et erinevaid töid oleks võimalikult mugav teostada ja ei tekiks sundasendeid.

Üllatavalt palju erinevaid võimalusi töökodadele ja tööstusele.