• Kiire tarne
  • 14-päevane tagastusõigus
  • Garantii 7 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
LEIUNURK Projektimüük

Ladu ja Tööstus

 

Kõik vajalik lattu ja tööstusele


 
AJ Toodete laiast valikust leiate sisustuse ja seadmed mis tahes tööstuslikku keskkonda, alates ladudest ja logistikakeskustest kuni töökodade, garaažide ja tootmishooneteni. Sõltumata sellest, kas teie sooviks on riiulisüsteem, töölaud, transportkäru, töökoha matt või prügikonteinerid – meie saame aidata. Lisaks leiate sortimendist kõik vajaliku ruumide haldamiseks ning ohutuse tagamiseks. Tellige otse meie kodulehelt või kontakteeruge klienditeenindusega personaalsete lahenduste loomiseks.


 

Hoiustamislahendused lattu

Erinevat tüüpi riiulisüsteemid pakuvad ladustamisvõimalusi igas suuruses ettevõtetele, võimaldades sisustada nii väiksemaid hoiuruume kui ka suuri ladude komplekse. Meie oma disaini- ja tootmisüksuses valmiv kvaliteetne riiulisüsteem Ultimate tagab kaubaaluste, kaablirullide ning teiste suuremahuliste esemete praktilise ja ruumisäästliku hoiustamise. Asjatundlik projektimeeskond jagab teile soovitusi, kuidas maksimeerida hoiupinda, koostab vajaduspõhise planeeringu ning teeb konkurentsivõimelise pakkumise. Peale selle leiate meie sortimendist pikendatavad laoriiulid, pika kauba riiulid, karbiriiulid ja vajaliku lisavarustuse.

 

 

Transport ja tõste

Transportkärude, kastikärude ning tõstevahendite abil saavutate turvalisema ja tõhusama materjalide käsitlemise protsessi. Sõltumata liigutatavate kaupade kujust, suurusest või kaalust, on meie poolt pakutavad transport- ja tõstevahendid välja töötadus selleks, et minimeerida tööliste füüsilist pingutust ning tagada ergonoomiline tööasend. Õige varustusega on võimalik hoida ära erinevaid tööõnnetusi ning vähendada terviseriske, mis võivad tekkida raskete koormate liigutamisel. Platvorm-, riiul- ja kastikärud ning võrekonteinerid lihtsustavad kaupade sisetransporti, samas kui kahveltõstukid ja lisavarustus tagavad sujuva kaubaaluste käsitlemise ning hoiustamise. Raskete esemete tõstmiseks valige akutõstuk või -virnastaja, tõstelaud, kahveltõstuk koos vajalike lisadega – saadaval seadmed kandevõimega kuni 60 000 kg!

 


 

Hoiustamislahendused töökotta

Tootmis -ja montaažitehastes vajatakse materjalide ja varustuse hoiustamiseks turvalisi lahendusi, mis oleks samas ka mugavalt ja lihtsalt ligipääsetavad. Lukustatavad metallkapid tagavad turvalise ladustamise kallimatele seadmetele. Tööriistapaneelid koos riputuskonksudega aga organiseerutud süsteemi kõigele, mida soovite hoida käeulatuses. Kvaliteetsete kemikaalikappidega saate luua COSHH nõuetele vastava ohtlike ainete ladustamise lahenduse.

 


 

Töölauad ja tööstustoolid

Sõltumata sellest, millised on teie nõudmised või eelarve, leiate meie valikust endale sobiva töölaua. Saadaval mobiilsed, suure kandevõimega (kuni 1000 kg) ja kõrguses seatavad mudelid. Töölaua komplektid aitavad teil luua vajaduspõhise lahenduse koos hoiukappide ning sahtlite, tööriistapaneelide, riputusliistude ja muu vajalikuga. Valik erinevaid tööstustoole tagavad õige tööasendi ja -kõrguse erinevateks ülesanneteks. Kuna täppistöö nõuab tihti pikki tunde sundasendis istumist, on keha ja tervise seisukohast ülioluline, et tool tagaks maksimaalse toetuse ja ergonoomilisuse.

 


 

Töökoha matid

Õige põrandakate aitab kaasa ohutu ja tõhusa töökeskkonna saavutamisele, kuid sageli mõeldakse selle peale alles pärast ruumide sisustamist. Spetsiaalsed töökoha matid tagavad mugavuse ja leevendavad liigestele ning seljale langevat koormust neil, kes töötavad püstises asendis montaažiliini, pakkelaua või masinate ääres. Mittelibisevad põrandamatid pakuvad turvalist jalgealust ennetades kukkumist isegi siis, kui põrandad on märjad või maha on sattunud õlisid. Tutvuge AJ Toodete tööstuslike mattidega ning veenduge, et teie töökeskkond oleks turvaline ning ergonoomiline.

 


 

Jäätmete hoiustamine ja käitlus

Igas töökeskkonnas peab olema prügi ladustamise süsteem, mis aitaks hoida ümbruse puhta ja hügieenilisena. Koos teadlikuse kasvuga keskkonnakahjudest, mida inimtegevus meie planeedile põhjustab, on oluline ka ettevõtete panus jätkusuutlikku jäätmekäitlussüsteemi. Paigutades hästi ligipääsetavatesse kohtadesse sorteerimiskonteinerid, julgustame ka kolleege rohkem mõtlema jäätmete edasisele teekonnale ning ümbertöötlemise võimalustele. Selleks võib olla lihtne prügikastide süsteem, kuhu töötajad saavad visata toidupakendid ja joogipudelid või kogu ettevõtet hõlmav algatus tööstusjäätmete vähendamiseks nende tekkekohas. AJ Toodete valikus on prügikoti hoidjad, ratastel prügikastid, paberikonteinerid ning kallurkonteinerid erinevat tüüpi jäätmete sorteerimiseks ja käsitlemiseks.

 

 

 

Turvalisus ja piirded

Tööõnnetuste ennetamiseks tuleb ohtlikud alad selgelt piiritleda ning tagada ligipääs vaid volitatud isikutele. Turvavarustuse hulka kuuluvad piirded, võreseinad, markeerimisvahendid ja otsasõidukaitsed ning peeglid, et tagada nii töötajate kui ka masinate ohutus. Kui te ei leia soovitud toodet või vajate täiendavat infot veendumaks, et valitud kaup sobib teie töökeskkonda, võtke meie spetsialistidega ühendust vestlusaknas või helistage kontakttelefonile. Meie klienditeenindus on teie jaoks kättesaadav ning valmis abistama parima valiku langetamiseks.