• Kiire tarne
 • 14-päevane tagastusõigus
 • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
Leiunurk Projektimüük

Sisusta efektiivne ladu koos meiega

Efektiivne laohaldus
Artikkel

Kas oled oma ettevõttesse leidnud produktiivsed laotöölised? Suurepärane, sest meil on Sulle pakkuda lisaks ka kõige tõhusamad laosüsteemid! Isegi kui annate koos meeskonnaga igapäevases töös maksimumi, ei pruugi olemasolev inventar vastata kõige paremini ergonoomilisuse, logistika või energiasäästlikkuse nõuetele. Õigete abivahendite, laoriiulite ning alusesüsteemide puudumist võidakse kompenseerida aga tööjõu arvelt.


Mattias Von der Luft on AJ Grupi Lao & Tööstuse valdkonna juht ning ta soovib meelde tuletada, kui oluline on kohandada ladu vastavalt ettevõtte spetsiifilistele vajadustele.


 “Vaatamata sellele, kas töötad väikese laopinnaga ettevõttes või suures organisatsioonis, kus tellimuste käsitlemise protsess on automatiseeritud, tuleb tagada siiski tegevuste voolavus. Kuid sellest veelgi tähtsam on ohutus ning ergonoomika. Õigete riiulisüsteemide, aluseriiulite, pakkelaudade, transportkärude ning tõsteabidega on võimalik luua sujuvalt toimiv ning  turvaline töökeskkond kõigile.” sõnas Mattias.


Ergonoomilised tõstevahendid
Võib juhtuda, et töötajatel on vaja kanda raskeid kaupu ilma abivahenditeta. Siinkohal on suurepäraseks alternatiiviks tõstekäru. See lihtsustab nii kaupade käsitlemist kui ka transporti, vähendades samal ajal meeskonna koormust. Samuti on niiviisi tunduvalt väiksem risk, et tegevuste käigus saaks vigastusi kaubad või hullemal juhul mõni töötaja.


 „Töötervishoiu ning -ohutusega tegelevad asutused on sätestanud ergonoomilise töökeskkonna nõuded, millele meie müügiinimesed täielikult keskenduvad. Oleme antud valdkonnas turuliidrid ning spetsialiseerunud just töökohtade effektiivsuse tõstmisele ning nende kohandamisele vastavalt standarditele.“ jätkab Mattias.


Tõstekäru on kasutatav ka lisa tasapinnana, mis aitab vältida mitut eraldi tööetappi. Meie sortimendist leiad erinevate tõstekärude ja -laudade mudeleid, mis muudavad igapäevased tegevused tõhusamaks ergonoomilisest vaatenurgast.


Nutikad riiulisüsteemid
Üks tõhusalt toimiva lao eeltingimusi on vastavalt ettevõtte vajadustele valitud riiulisüsteem. Näiteks liiga sügavad riiulid, võrreldes hoiustatavate kaupadega, tähendab kasutuseta seisvat tasapinda. See võib viia vajaduseni ehitada kõrgemaid riiuleid, et mahutada ära kõik tooted. Raskuste tõstmine tähendab aga omakorda nii töötajate kui ka kasutuses olevatele abivahendite suuremat energiakulu.


Riiulisüsteemid Combo, Mix ja Tough aitavad sisustada vajaduspõhised ruumid tagamaks paindliku ning tõhusa laohalduse. Meie sortimendis olevad mudelid on saadaval väga erinevates variatsioonides ning lisadega, mille abil luua ruumisäästlik riiulisüsteem ilma liigselt kõrgete või laiade mooduliteta. Nii hoiad kokku nii inventari- kui ka energiakuludelt.


Ruumisäästlikud aluseriiulid
Unikaalne ning ruumisäästlik aluseriiulite süsteem Ultimate on AJ Grupi oma välja töötatud disaini ning tootmise tulemus, mis sobib suurepäraselt nii väikestesse ladudesse kui ka ettevõtetesse, kus vajatakse rohkelt pinda kaubaaluste paigutamseks. Ultimate riiulite puhul ei pea tõstma raskusi liiga kõrgele, sest kõik on lihtsalt ning mugavalt kättesaadav. Mattias jätkab:


“Projektimüügijuht Robert Morell esitles hiljuti kliendile lahendust, kus oli meie poolt paika pandud kõik alatest tellimuse tarnest, vana laosisustuse eemaldamisest kuni uute Ultimate aluseriiulite ning riiulisüsteemide paigaldamiseni. See andis klientidele võimaluse optimeerida olemasolevat laoruumi nii, et saadi juurde vajalik hoiustamise pind vaatamata sellele, et eelnevalt tundus ladu ülekoormatud.”


Tõhus tellimuste haldamine ratastel konteineritega
Kui sinu ettevõte tegeleb e-kaubandusega, siis on töölistele praktiliseks abivahendiks meie ratastel võrekonteinerid. Konteinerid lihtsustavad tellimuste komplekteerimist ja sorteerimist ning võimaldavad ka suuremaid esemeid sujuvalt transportida.


Pakkelauad Cargo ning Motion on kiirelt muutunud meie klientide lemmikuteks, kuna aitavad lihtsustada tööprotsesse läbi selle, et kõik pakkematerjalid ja vajalikud tarvikud on mugavalt ja ergonoomiliselt käeulatuses. Samuti sobib kohandatav töölaud Combo hästi erinevatesse keskkondadess, muutes ülesannete täitmise tõhusaks ja mugavaks tegevuseks.

 

AJ-i tootevalikust leiad kõik, mida on vaja efektiivse ja ergonoomilise laosüsteemi loomiseks. Meie projektimüügijuhid aitavad koostada läbimõeldud plaani, mis vastab kõige paremini just sinu ettevõtte vajadustele.

Eelpool mainitud tooted
Riiul Combo, 1980 x 1840 x 470 mm
Riiul Combo, 1980 x 1840 x 470 mm
Art.nr. 276152
 • Mahukad riiulitasapinnad
 • Suure kandevõimega
 • Robustne ja stabiilne
Laoriiul Tough, 4 puitplaat tasandit, põhiosa, 2000 x 1900 x 600 mm
Laoriiul Tough, 4 puitplaat tasandit, põhiosa, 2000 x 1900 x 600 mm
Art.nr. 213117
 • Neli laia riiuliplaati
 • Suuremahulistele kaupadele
 • Sobib raskematesse tingimustesse
Hüdrauline tõstekäru, 150 kg, 220-720 mm, sinine
Hüdrauline tõstekäru, 150 kg, 220-720 mm, sinine
Art.nr. 31022
 • Lihtne kasutada
 • Kergelt liigutatav
 • Piduritega pöörlevad rattad
Võrekonteiner, 720 x 800 x 1800 mm
Võrekonteiner, 720 x 800 x 1800 mm
Art.nr. 24120
 • Üks avatud külg
 • Kolm võrekülge
 • Galvaniseeritud metallist
Riiul Ultimate põhiosa 9 alusele, 2500 x 2750 mm, 500 kg/alus
Riiul Ultimate põhiosa 9 alusele, 2500 x 2750 mm, 500 kg/alus
Art.nr. 23703
 • Komplektis koormuse märgised
 • Seatavad püstpostide otsikud
 • Kandetalad asetatavad 50 mm sammuga
Töölaud Cargo, kuulrullikutega, 2000 x 750 mm, väljatõmmatav riiul
Töölaud Cargo, kuulrullikutega, 2000 x 750 mm, väljatõmmatav riiul
Art.nr. 202138
 • Lisa töötasapind
 • Ideaalne suurematele kaupadele
 • Paindlik hoiustamise lahendus