Pehme mööbel vastuvõttu ja ootesaali

Pehme mööbel töökeskkonda ja avalikesse ruumidesse

AJ-i diivanite ja tugitoolide valiku abil saate sisustada kutsuva ja mugava ruumi nii töötajatele kui ka külalistele. Meie juurest leiate iga töökoha ja interjööriga sobiva diivani, alates kohe laos saadaval olevatest mudelitest, mille tarnime kiirelt teie aadressile, kuni kliendipõhiste erilahendusteni.

Sobiva diivani valimine ootesaali

Ooteala on ettevõtte osa, mis loob esmamulje klientidele, investoritele ning tööle kandideerijatele. Mugaval diivanil on oluline roll õige üldmulje kujundamisel. Diivani valik võib küll sõltuda eelarvest, kuid kinnitame, et igaüks leiab mööblieseme, mis tervitab külastajaid ning pakub mugavust. Leidke vajaduspõhine ja sobiv istumismööbel. Mõnikord sõltub valik ooteruumi suurusest ja paigutusest, aga teinekord mõjutab valikut see, millist õhkkonda soovitakse luua. Sama põrandapinna juures võib S-diivan pakkuda üllatavalt rohkem isiklikku ruumi, samas kui klassikaline tumba on hõlpsamini ümber paigutatav.

Ühistööalad

Koostööd soodustavad ruumid aitavad kaasa meeskonna sünergia tekkimisele. Pehme mööbli abil loodav mitteametlik ruum pakub koleegidele vabamat õhkkonda, kus spontaanselt kohtuda ja ajurünnakuid pidada. Personaalsemate nõupidamiste tarbeks pakub omaette oleku võimalust kõrge seljaosaga diivan, mis summutab vestlusi ja eraldab osapooled ülejäänud kontoriruumist. Samuti loob see meeldivama keskkonna keskendumiseks, vähendades häirivat tasutamüra.

Kutsuvad puhkealad

On väga oluline, et töötajatel oleks vaba ligipääs puhkeruumile, kus saab lõunatada või kohvipausi pidada. Selle ruumi hubaseks kujundamisel aitavad erinevad diivanid, söögilauad, kohvikutoolid, baarilauad ja teised sisustuslahendused, mis võimaldavad töötajatel vabadel hetkedel päriselt puhata. Valige mugav ja värviküllane sohva, et töötajad saaksid lõõgastuda ja tunda end nagu kodus. Luues läbimõeldud töökeskkonna, mis pakub võimalusi ka puhkamiseks ja lõõgastumiseks, näete tulemusena rahulolevaid ja tegusaid inimesi, kes on rohkem kaasatud ettevõtte tegevustesse.

Valige diivan, mis haakub sisekujundusega

Kas soovite kontorisse nahkdiivanit või eelistate korporatiivvärvis kattekangast - leiame teile sobiva lahenduse. Ärge laske end oma eelarvest heidutada: kunstnahk on ehtsast nahast odavam alternatiiv, kuid näeb teie ooteruumis siiski suurepärane välja. Standardtoonides kattekangas on taskukohasem, kuid eritellimusel valmistatud mööbel isikupärasem ning hõlpsamini seotav kogu ettevõtte imagoga. Meil AJ Toodetes on kõik, mida vajate kutsuva ja hubase sisustuslaheduse loomiseks. Kui diivan on juba olemas, saate ooteruumi täiendada stiilse vastuvõtuleti, praktilise riidenagi, ajakirjaaluse, kuntstaimede või muu vajaminevaga. Meilt leiate ka laia valiku kaasaegset kontorimööblit, sealhulgas näiteks seisulauad, ergonoomilised kontoritoolid, koosolekulaud ja -toolid ning palju muud. Kõik see kiirelt ja mugavalt kulleriga otse ettevõtte aadressile.

Avasta teisi tootekategooriaid

PõrandanagidDiivanilauadVastuvõtuletid