AJ Grupi ULTIMATE seeria laoriiulid ettevõtte Lagerservice uues logistikakeskuses

Aitasime Lagerservice AB´l luua optimeeritud 3PL laolahenduse

„Kuidas saame muuta juba toimiva lahenduse veelgi paremaks?“ – See oli küsimus, mille Lagerservice AB juhtkond endalt küsis, kui neil tekkis võimalus kavandada uus 3PL laohoone. See, et nad otsustasid sisustamisel kaasata AJ Grupi, näitab meie laotoodete ja teenuste kvaliteeti.
Pilt AJ Grupilt laosisustuse tellinud Andreas Hagejärdist, kes on ettevõtte Lagerservice CEO ja kaasomanik
AJ Grupi metallriiulid väiksematele kaupadele Lagerservice'i logistikakeskuses

Kohandatud logistikalahendus

Nässjös asuv Lagerservice AB on kolmanda osapoole logistikaettevõte (3PL), kes pakub kliendipõhiseid lahendusi suuremahuliste kaubavoogudega firmadele. Tänu oma strateegiliselt heale asukohale Stockholmi, Göteborgi ja Malmö vahel, on neil võimalik jõuda rohkem kui seitsme miljoni inimeseni umbes 300 kilomeetri raadiuses.

"Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele teenust, mis katab kõik nende soovid ja vajadused," ütleb CEO ja kaasomanik Andreas Hagejärd. "Ja kuna meie kliendid on erineva suurusega ettevõtted erinevatest tööstusharudest, siis on paindlikkus olnud alati osa meie DNA-st."

Maast laeni ULTIMATE kaubaaluste riiulid Lagerservice uues laohoones

Nullist uue laohoone loomine

Lagerservice on alates ettevõtte asutamisest 1984. aastal pakkunud oma teenust samast asukohast.
"Kui naaberfirma tegi 2020. aasta alguses seoses oma laienemisplaanidega ettepaneku meie hoone ostmiseks, siis olime nõus, sest see andis meile võimaluse kujundada ja ehitada uus ladu välismõõtmetega 254 x 118 meetrit ning seda vaid mõnesaja meetri kaugusele esialgsest asukohast. Oleme alati püüelnud olla klientide esimene valik 3PL logistikas. Tänu võimalusele planeerida uus jaotuskeskus nullist, saime ära kasutada oma laialdast teadmiste- ja kogemustepagast, et luua tõhusalt toimiv lahendus ning pakkuda oma klientidele veelgi optimaalsemat teenust,“ ütleb Andreas Hagejärd.

Nõuded kvaliteedile ja paindlikkusele

Andreas ja tema meeskond juhtisid uue hoone arendusprojekti ise ning vastutasid kõigi ostuotsuste eest. Nad seadsid kõrged standardid nii hoone konstruktsioonile kui ka sisustusele. Sisekujunduse planeerimisel tegi juhtkond põhjaliku uuringu turul pakutavate kaubariiulite osas ning seadis seejärel kindlad nõuded laoriiulite paindlikkusele, kvaliteedile, jätkusuutlikkusele, sertifikaatidele ja dokumentatsioonile. Otsuse tegemisel hinnati mitmeid varustajaid, kuid vastavalt Andrease öeldule polnud kunagi kahtlust:"AJ Grupp avaldas meile kohe alguses muljet oma teadmiste, suure pühendumuse ja laia tootevalikuga ning kuna nad olid nõus vastutama sisustusprojekti iga etapi eest, oli lõppotsuse tegemine lihtne."

ULTIMATE aluseriiulid Lagerservice uues laohoones
Lagerservice klientide kaup ULTIMATE laoriiulitel

ULTIMATE aluseriiulid pandi proovile

Lagerservice soovis parendada lao igat valdkonda, et võimaldada logistikapartneritele just nende äri vajadustest lähtuvaid logistilisi lahendusi. See pani proovile nii meie ULTIMATE laoriiulite mitmekülgsuse kui ka meie sisustuseksperdid. Projekti raames tuli AJ Grupi meeskonnal arvutada, joonestada ja toota erinevaid tugitalasid, et tagada optimaalne hoiustamine iga Lagerservice kliendi kaubale. Samuti tuli osade kaubatüüpide tuleohutuse nõuete tagamiseks paigaldada 30% aluseriiulitele spetsiaalne sprinklersüsteem.

Tänu meie koostatud 3D-joonistele saime näidata Lagerservice´le, kuidas erinevad lahendused ruumis välja näeksid. Terviklahendus hõlmas ka meiepoolset planeerimist, suhtlust alltöövõtjatega, tarnet ja paigaldust.

Suurepärane lõpplahendus

Uus logistikakeskus valmis 2022. aasta lõpus ja mahutab nüüd riiuleid üle 31 000 kaubaalusele. Lisaks tarnisime ligi 3000 jooksvat meetrit kergriiuleid vahepõrandal asuvale komplekteerimisalale, otsasõidutõkkeid ja teisi ohutustooteid, silte ja märgistusi ning ka uue kontorimööbli. Tänu mitmekülgsele ja kvaliteetsele sortimendile ning meie kogenud sisustusekspertidele saavutasime väga tõhusa laosüsteemi.

 "Jäime väga rahule AJ Grupiga ning nende kavandatud lahendusega. Tänu neile sai heast suurepärane ja nüüd saame pakkuda oma klientidele vajaduspõhist logistikateenust ja seda ka tulevikus.“


Meie omalt poolt täname usalduse ja meeldiva koostöö eest ning soovime Lagerservice AB´le edu oma ettevõtmistes!

Tutvu sisustuslahendustega lattu või tööstusesse siin

Vajad abi või otsid usaldusväärset sisustuspartnerit?

Oleme alati valmis aitama turvalise ja hästi toimiva töökeskkonna planeerimisel ning sisustamisel. Võta julgesti meiega ühendust, kui Sul on küsimusi toodete, tellimuse vormistamise, traspordivõimaluste, lisateenuste või terviklike sisustuslahenduste kohta.
Ettevõtlusvorm
Sisesta sõnumManus
Vajutades 'Saada sõnum' kinnitad, et oled lugenud ja nõustud AJ Tooted AS privaatsuspoliitikaga.

Värskeimad artiklid Sinu postkastis!

Kord nädalas saadame välja uudiskirja, mis sisaldab põnevaid artikleid ja nõuandeid, inspiratsiooni töökeskkondade sisustamiseks ning sooduspakkumisi.
Palun oota...
*Tellides uudiskirja kinnitan, et olen lugenud ja nõustun AJ Tooted AS privaatsuspoliitikaga.