AJ Grupp tagab tarnekindluse ka ebakindlatel aegadel

AJ Grupp tagab tarnekindluse ka ebakindlatel aegadel

AJ Grupp on varustanud erinevaid töökohti sisustuslahendustega enam kui 45 aastat. Hiljuti viisime lõpuni Halmstadis asuva kesklao laiendusprojekti, et muuta oma tooted klientidele veelgi kättesaadavamaks ning tagada kiired tarned.
David Bray - AJ Grupi asepresident ja müügijuht
Suurema laopinna ja puhvervaruga tagame võimekuse reageerida kiirelt nõudluse kasvule eri tootekategooriates, säilitades seejuures siiski kõrge kliendirahulolu ning sujuvad tööprotsessid.
David Bray, AJ Grupi asedirektor

Paraku on suurem osa ettevõtteid tänaseks puutunud kokku otseselt või kaudselt probleemidega, mis tulenevad ülemaailmsetest tarneraskustest - nii ka meie. AJ Grupi kiire kasv viimastel aastatel on toonud kaasa vajaduse kindlustada oma tarneahelaid. Üheks sammuks selle eesmärgi suunas on Halmstadis asuva kesklao laiendus, millega saime senise 33 000 asemel 58 000 ruutmeetrit hästi planeeritud tööpinda. Käesoleva aasta 22. augustil valminud laoosa täidetakse juba usinalt kaupadega, et saaksime pakkuda oma klientidele veelgi kiiremaid tarneid.

"Vaatame, kaua uus laopind meie vajadusi rahuldab. Õnneks on meie krundil veel vaba maad ning on vaid aja küsimus, millal ka selle kasutusele võtame," ütleb David Bray.

Kas tõesti on odavam toota erinevaid sisustuslahendusi Euroopas kui Aasias?

"Jah, seda kindlasti. Suur osa meie tootmisest on automatiseeritud, mis aitab optimeerida tööjõukulusid. Samuti on tootmise hoidmisel sihtturgudele lähemal mitmeid majanduslikke eeliseid," tõdeb David Bray.

Laotööline transpordib tõstukiga kaubaaluseid

Väiksemas mõõdus kontorilauad, mis vastavad meie klientide ootustele

Siinkohal võime näitena tuua pandeemia, mis viis paljud meist kodukontoritesse. Sellega seoses kasvas hüppeliselt nõudlus kompaktsemate kontorilaudade järele. Veel 2020. aasta alguses oli meie kõige väiksem reguleeritava kõrgusega töölaud 140 cm pikk. Rekordajaga disainiti ja toodi sortimenti uued lauad, mille mõõdud, materjalid ja värvid sobiks paremini just kodukontoritesse.

"Oleme täheldanud, et inimeste vajadused muutuvad üha kiiremas tempos. Paindliku tootjana suudame kohaneda turuolukorraga. Muuhulgas tähendab see ka seda, et saame pakkuda oma klientidele kvaliteetsemaid tooteid," sõnas David Bray.

David näeb AJ Grupi tulevikku optimistlikult. Lisaks tugevale kasvule investeerib ettevõte nii aega kui ka raha äriprotsessidesse kaasajastamisse ja keskkonnasõbralikumaks muutmisesse. Arendatakse kõiki valdkondi alates transpordist kuni tootmise ja jäätmete käitlemiseni välja.

"Meie eesmärk on olla nii majanduslikult kui ka sotsiaalselt jätkusuutlik. Näiteks oleme loonud jätkusuutlikkuse töörühma, mis keskendub vaid keskkonnaprobleemide lahendamisele. Viimastel aastatel oleme viinud suure osa kaupade veost maanteetranspordilt raudteele. Samuti oleme kindlustanud koostöösidemeid kohalike tootjatega ning tegelenud digitaliseerimisega," lõpetab David.

Värskeimad artiklid Sinu postkastis!

Kord nädalas saadame välja uudiskirja, mis sisaldab põnevaid artikleid ja nõuandeid, inspiratsiooni töökeskkondade sisustamiseks ning sooduspakkumisi.
Palun oota...
*Tellides uudiskirja kinnitan, et olen lugenud ja nõustun AJ Tooted AS privaatsuspoliitikaga.