• Kiire tarne
  • 14-päevane tagastusõigus
  • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
LEIUNURK Projektimüük

AJ projektid: ootamatu esilinastus kinos Biograf Royal

AJ projektid: ootamatu esilinastus kinos Biograf Royal
Artikkel

Mis ühendab filmi “The Cake General” ja AJ Grupi viimast sisustuskonkursi? Selleks on kino Biograf Royal, kus toimus eelpool mainitud filmi maailma esilinastus ning mis osutus ühtlasi meie poolt välja loositud sisustusprojekti õnnelikuks võitjaks. Me ei oska öelda, kumb nendest sündmustest oli mõjukam, kuid üks on kindel: kino töötajad on väga rahul tulemusega, mis saavutati kerge värskenduskuuriga. Just see projekt on suurepärane näide, kuidas väheste vahenditega on võimalik tõsta tööheaolu.

 

Mainitud sisustusprojekt sai alguse võistlusest, mille kuulutas välja AJ Grupi peakontor Rootsis. Auhinnaks 50 000 Rootsi krooni väärtuses mööblit AJ-i sortimendist ning konsultatsioon meie sisustusspetsialistidega. Võistlusse astus ootamatult suur hulk kohalikke ettevõtteid, kes kõik nägid võimalust parandada seeläbi töötingimusi. Väljavalituks osutus Köpingis asuv Biograf Royal kino, mis kuulub Svenska Bio gruppi.

 

 

Soovide väljaselgitamine
Selleks, et kino kollektiiv saaks võidust maksimaalselt kasu, võttis meie müügiesindaja Philip Götesson esmalt ette kinoruumide külastuse. Pärast ringkäiku ning töötajatega vestlemist hakkasid selgeks saama prioriteedid. Soovide hulgast kerkis selgelt esile vajadus värskendada puhkeruumi. Samuti loodeti korrastada fuajee ja kassalett ning luua rohkem riiulipinda laoruumi, kus ladustatakse peamiselt jooke ja maiustusi.

 

 

Konseptsiooni loomine AJ projektiosakonnas
Kui ootused olid selged ning soovinimekiri valmis, jätkati tegevusi vastavalt tavapärasele projektiplaanile. Philp edastas kogu info Halmstadi projektiosakonda, kus loodi esmased visandid ning tehti ettepanekuid nii mööbli kui ka sisustusdetailide osas. Seejärel koostati 3D joonised, et selgelt visualiseerida soovitud lõpplahendust kliendi ruumides. Philip esitles ideekavandit kino esindajatele ja töötajatele, kes kiitsid meiepoolse pakkumise koheselt heaks.

 


 

Täiendav panus tõstmaks tööheaolu
Projektimeeskonna kaasamise üheks eeliseks on see, et meie spetsialistid vaatavad alati suurt pilti ning võtavad vastutuse parima võimaliku tulemuse saavutamise eest. Kuigi kvaliteetne mööbel aitab parandada töötingimusi, siis aeg-ajalt on vaja lisapanust. Seetõttu ei piirdunud me ka sel korral pelgalt toodete tarnimisega objektile, vaid andsime omapoolsele ettepanekule väikese täienduse. Kui mööblipaigaldajad objektil käisid, siis kinnitasid nad laoruumi ajutise vaheseina, värvisid seinad ja laed ning panid maha uue vaiba. Tulemuseks avaram, valgem ja meeldivam töökeskkond, mis rõõmustas kogu kollektiivi.

 

 

Silmatorkav muutus väikeste vahenditega
Biograf Royal kino sisustusprojekt on suurepärane näide sellest, kuidas mõjuva tulemuse saavutamiseks võib piisata väikestest muudatustest. Oluline on näha olemasolevaid võimalusi ning kuulata kollektiivi mõtteid, kes viibivad igapäevaselt töökeskkonnas ning tunnetavad kõige selgemalt kitsaskohti. Mõne probleemi lahendamine võib tõsta märkimisväärselt tööheaolu ning anda tõuke järgmisteks sammudeks. Näiteks tõdes kollektiiv projekti lõppedes üksmeelselt, et puhke- ja laoruumi renoveerimine võimaldab igaühel teha oma tööd nüüd veidkene paremini.

 

Soovite rohkem infot sisustusprojektide kohta? Pöörduge meie spetsialistide poole siin.