Vastupidavad välilauad õuealale ja terassile

On selge, et terve päeva ühes kohas või ühes asendis viibimine mõjub väsitavalt. See mitte üksnes ei suurenda terviseprobleemide, nagu luu- ja lihaskonna vaevuste tekkimise ohtu, vaid mõjutab negatiivselt ka meie töövõimet. Seetõttu on oluline leida lihtsaid viise, mis aitavad töötajatel saada vaheldust ning lõõgastuda. Mis oleks selleks parem, kui kutsuva välimööbliga õueala või terass? AJ Toodete laiast valikust leiad välilauad, mis on hõlpsasti paigutatavad ettevõtte õuealale, välikohvikusse või teistesse sarnastesse keskkondadesse. Leia just selline laud, mis aitab saavutada oodatus lahenduse.

Kuju

Kas otsid pigem tavapärast ristkülikukujulist lauda? Või eelistate ümmargust lauaplaati, mis soodustab suhtemist? Lähtu valikul nii oma maitsest kui ka olemasoleva ala iseloomust ning suurusest. Näiteks pakuvad T-raamiga neljakandilised õuelauad rohkelt jalaruumi. Kui aga eelistad, et toolid saaks hõlpsasti laua alla lükata, ilma et lauajalad seda takistaks, siis võiks Sulle sobida hoopis ümmargused ühele sammasjalale toetuvad lauad. Miks mitte kombineerida erineva kujuga laudu, et luua unikaalne üldpilt.

Värv ja materjal

Ettevõtte õueala ei pea olema pelgalt kontori laiendus. Kui eelistad pigem tagasihoidlikku monokroomset stiili, siis kombineeri laudu klassikalisemate õuetoolidega. Sobitades lauad kokku aga rõõmsavärviliste Rio toolidega, on lõpptulemus pilkupüüdev ja trendikas. Enamike meie välilaudade tasapinnad on valmistatud puidutaolisest plastmaterjalist Aintwood. Selle elegantse plastmaterjali pind meenutab puusüüd. Vastupidav ja tugev Aintwood on ka vett hülgav ja pea hooldusvaba. Puhastamiseks piisab vaid niiskest lapist. Kõik meie lauad toetuvad stabiilsele metallraamile. Täpsema info mööbli kohta leiad iga toote juurest. Miks mitte tutvuda ka meie välimööbli komplektidega. Võta meiega ühendust, kui vajad täpsemat teavet või abi sobivate õuelaudade valikul.

Kutsuv õueala aitab võtta suvest maksimumi

Suvi meelitab inimesed kohvikute, pubide ja restoranide õuealadele, kus mängib mugav ja kutsuv välimööbel olulist rolli selles, kuidas inimesed kogemusega rahule jäävad. Mõtle meeleolule, mida seal luua soovid. Kas soovid paigutada mööbli väikesele terrassile nii, et see ei tunduks ülekoormatud? Või soovid hoopis peresõbralikku piknikumööblit? Või on hoopis vaba õhkkonnaga lounge pigem Sinu ettekujutus, kus välidiivanid pakuvad istumismugavust? Meie juurest leiad valiku välimööblit nii kohviku kui ka restorani terassile.

Välikohviku mööbel

Kui Sinu toitlustuskohas on väike siseõu või saad kasutada kõnniteed, siis eelista pigem kompaktseid mööblikomplekte. Võimalusel vali erineva kuju ja suurusega lauad, et kliendid saaksid istuda üksi, paaris või suurema seltskonnana mugavalt ja kohmetust tundmata. Samuti on kandilised lauad hõlpsasti paigutatavad üksteise kõrvale, et luua täpselt nii suur laud, kui seda parasjagu vaja on. Ümmargune välilaud sobib suurepäraselt üksi istuvale inimesele, sest seal ei teki tunnet, nagu hõivaks ta teiste klientide ruumi. Ristkülikud mahutavad vabamalt 4-6 inimest. Ruudukujuline välilaud on aga nutikas kompromiss vähese ruumi korral, sest selle ümber mahub pinnasäästlikult neli inimest.