Mees ja naine istuvad ovaalsel diivanil

Mooduldiivanid, mis aitavad luua ühtekuuluvustunnet

Läbimõeldult sisustatud puhkeala, ootesaal või ühistööruum muutub kiirelt kogunemispaigaks, kus toimuvad spontaansed kohtumised, tehakse koostööd, luuakse sotsiaalseid sidemeid ning lõõgastutakse. Sellest inspireeritult lõime võimalusterohke ja vastupidava mooduldiivanite seeria, mis aitab tuua inimesed kokku. Avasta VARIETY mooduldiivanid, tumbad ja pingid.

Lase end mängulisel
mööblil inspireerida
ning avasta piiramatud
võimalused VARIETY'ga

VARIETY valmislahendused

Kvaliteet igas detailis

Alates esimesest ideekavandist on VARIETY mööbliseeriat disainitud silmas pidades Euroopa standardeid, mis kehtivad avalikes ruumides kasutatavale mööblile. Seetõttu on valikus mitu kvaliteetset kattekangast, mis kõik vastavad Rootsi Möbelfakta nõuetele. Muidugi mõista pakume ka laia värvivalikut, et oleks võimalik luua kordumatuid kombinatsioone.

Loe lisaks

Erivärvilistest moodulitest diivan
Selle mooduldiivanite seeriaga soovime pakkuda klientidele võimalust ehitada dünaamilisi ja voolavaid vorme ning luua kordumatuid kombinatsioone, kasutades erinevaid kattekangaid ja värve.
Sebastian Dell Uva, disainer, AJ Produkter Rootsi
Kollane mooduldiivan, kohvilauad ning tumbad

Laadi VARIETY alla BIMobject'is

Kogu VARIETY mööbliseeria on saadaval ka BIMobject keskkonnas, kus saab erinevaid mooduleid hõlpsasti alla laadida ning kasutada kavandite loomiseks.

Suundu BIMobject'i

Võta meiega ühendust

Oleme alati valmis aitama vajaduspõhiste sisustuslahenduste loomisel. Võta julgesti meiega ühendust, kui Sul on küsimusi kattekangaste kohta, otsid inspiratsiooni või soovid abi erinevate alternatiivide kaalumisel.
Ettevõtlusvorm
Sisesta sõnumManus
Vajutades 'Saada sõnum' kinnitad, et oled lugenud ja nõustud AJ Tooted AS privaatsuspoliitikaga.