Turvatooted lasteasutustesse

Muutke lasteaia keskkond turvaliseks spetsiaalsete toodete abil

Nagu iga vanem teab, võivad paljud igapäevased esemed väikelastele ohtlikud olla. Lasteaias ja eelkoolis vastutab laste turvalisuse eest sealne personal. Lisaks õige mööbli valikule on võimalik muuta keskkond lastele ohutumaks ka nutikate toodete abil. Näiteks turvaväravad, ustele paigaltatavad sõrmekaitsed ning teised seesugused tooteid on hõlbus viis, kuidas kõrvaldada varitsevat ohtu.

Laste turvaväravad

Metallist või puidust värav on lihtne kuid tõhus viis hoida väikelapsed teatud ruumidest või trepikodadest eemal. Need tõkestavad tõhusalt lapsi, kuid täiskasvanutel on nendest lihtne kas üle astuda või väravat avada. Soovitame kasutada ilma põiklatita väravat, et tagada takistusteta läbipääs ning vältida komistamise ohtu, kui värav on avatud. Eriti suurtele ukseavadele, näiteks topeltuste jaoks, on saadaval spetsiaalne lai turvavärav.

Ustele paigaldatavad näpukaitsmed

Kaitse, mis on paigaldatav ukse hingede poole, on oluline vältimaks sõrmede vahele jäämist, mis on üks levinumaid vigastusi väikelaste seas. See on käepärane ja praktiline turvavarustus mis tahes lasteasutustesse. Saadaval on erinevad kaitsed nii sise- kui ka välisustele. Võimalusel kasuta ka uksepiiraajaid, mis takistavad uste pauguga sulgumist.

Nurgakaitsmed

Vahtplastist nurgakaitsmed säästavad lapsi vigastustest, mis võivad tekkida mänguhoos ja igapäevaseid tegevus tehes. Lõbusad kujundid, nagu näiteks pliiats, muudavad turvaelemendi laste jaosk põnevaks ja mänguliseks. Lisaks turvatoodetele pakume AJ-is laia valikut ümarate nurkade ja äärtega mööbliesemeid, mis on spetsiaalselt loodud just lasteasutustesse. Tutvu meie lasteaia- ja koolimööbli, pehmete ehitusklotside ning teiste sisustuslahendustega. Pakume kiireid tarneid otse ettevõtte aadressile.