Uus

Õpilastool Yngve

Liugjalal, 520 mm, hõbehall/ kask

Art. nr.: 363006
  • Sobib kasvule 1,08–1,42 m
  • Mugav kumer iste
  • Vastab uuele EL-i standardile
Värv: Kask
Värv Kask
Värv Sinine
Värv Valge
Värv Antratsiithall
Värv Saar
Raamile värv: Hõbehall
Raamile värv Hõbehall
Raamile värv Roheline
Raamile värv Valge
Raamile värv Antratsiithall
Raamile värv Koobaltsinine
155 €
Ilma km-ta
Toimub tarneaja kalkuleerimine...
Garantii 7 aastat.

Tootekirjeldus

Mitmekülgne ja mugav õpilastool ümarate servadega istme ja kumera seljatoega. Koolikoti saab riputada tooli seljatoele. Tänu ainulaadsele disainile on võimalik toolil istuda neljal eri viisil. Valikus nii jalgade kui ka liugraamiga mudelid. Tool on saadaval erinevates kõrgustes ja värvikombinatsioonides. Komplekti kuulub jalatugi, mida saab seada kahele kõrgusele.
Istuge, kuidas soovite!

Õpilastool Yngve on disainitud AJ Grupis ning tegemist on kvaliteetse ja väga mugava tooliga. Õpilastool on kasutatav igapäevaselt. Yngve eeliseks on võimalus istuda neljal erineval viisil: see muudab tooli väga praktiliseks, kuna kõigile ei sobi sama istumisasend.

Tooli ümardatud servadega mugav iste ja kumer seljatugi pakuvad täiendavat mugavust. Õpilased saavad oma koolikoti riputada tooli seljatoele ja nii on neil hea juurdepääs isiklikele asjadele ja õppevahenditele.

Tool on virnastatav ning ruumi säästmiseks ja koristamise hõlbustamiseks saab sellel lauplaadile riputada. Mürasummutavad vildipadjad aitavad luua parema helikeskkonna, mis on oluline nii õpilastele kui ka õpetajatele. Vastupidav ja stabiilne raam on koolitooli jaoks eriti oluline, kuna seda kasutavad päeva jooksul mitmed õpilased. Tooli eluea pikendamiseks pakume varuosi kulunud detailide asendamiseks. Nii pole teil vaja uut tooli osta!

Vastamaks õpilaste mitmesugustele vajadustele, on tool on saadaval eri mudelitena. Yngve toolid on saadaval jalgadel või liugraamiga, mitmes erinevas kõrguses ning koos jalatoega või ilma. Tooliga kaasas oleva jalatoe saab seada kahele eri kõrgusele.
Tool vastab EL-i standardile.

Dokumendid

BIM tootemudelid

Tooteinfo