Uus

Kontorikapp QBUS soklil

Istmetega, 1252/434 x 3200 x 420 mm, 4 sahtlit + 2 halli patja, valge

Art. nr.: 171493
  • Pehme istmepadi
  • Kasutatav ruumijagajana
  • Kombineeritav QBUS mööbliga
Värv: Valge
Värv Valge
Värv Kask
Värv Helehall
Värv Tamm
Istmele värv: Hall
Istmele värv Hall
Istmele värv Roheline
Istmele värv Kollane
Istmele värv Tumehall
1 145 €
Ilma km-ta
Toimub tarneaja kalkuleerimine...
Garantii 7 aastat.

Tootekirjeldus

Panipaigaga istemoodul QBUS on disainitud AJ Grupis Tervikliku hoiustamislahenduse loomiseks kombineerige seda teiste seeria mööbliesemetega. Istemoodul sobib kontorisse, konverentsiruumi, vastuvõtualasse või garderoobi.
Seeriasse QBUS kuuluvad kohandatavad mööbliesemed, mille abil saate luua organiseeritud töökeskkonna.
Praktiline istemoodul pakub lisaks mugavale istumiskohale ka hoiustamise võimalust.

Istemoodul sobib suurepäraselt näiteks avalikesse ruumidesse ruumijagajaks või mugava istekoha pakkumiseks garderoobi. Samuti võite selle paigutada kontori ühiskasutatavale alale, et luua koht, kus istuda telefonikõnede või kohvipausi ajal. Vajadusel saate mitut moodulit omavahel kombineerida hoiuruumi suurendamiseks.

Moodul on kaetud vastupidava ja lihtsasti puhastatava laminaadiga. Istmepehmendus on kaetud vastupidava kangaga, mis on valmistatud 100% villast ning vastab Möbelfakta, ÖKO-TEX STANDARD 100 ja EL ökomärgise nõuetele. Valikus erinevad värvitoonid. Moodul on varustatud sokli ja käepidemetega.

Stiilseid käepidemeid saab paigaldada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt. Mugav on neid kasutada mõlema paigaldusviisi korral.

Käepidemed on valmistatud pulbervärvitud metallist. Pulbervärv tagab vastupidava viimistluse, mis sobib suurepäraselt igapäevaselt kasutatavale mööblile.

Kas vajate rohkem panipaiku? QBUS seeria mööbliesemed on omavahel kombineeritavad ning tänu moodulite põhimõttele saate hõlpsasti oma olemasolevat hoiustamislahendust laiendada. Mööbliseeriast leiate kõik vajaliku selleks, et luua tõhusalt toimiv töökeskkond.

Dokumendid

BIM tootemudelid

Tooteinfo