Uus

Kapp QBUS jalaraamil

1636 x 800 x 420 mm, käepide, hõbehall/ tamm

Art. nr.: 171146
  • Seatavad riiuliplaadid
  • Suletud hoiustamislahendus
  • Kombineeritav QBUS mööbliga
Värv: Tamm
Värv Tamm
Värv Helehall
Värv Kask
Värv Valge
Raamile värv: Hõbehall
Raamile värv Hõbehall
Raamile värv Must
Raamile värv Valge
399 €
Ilma km-ta
Toimub tarneaja kalkuleerimine...
Garantii 7 aastat.

Tootekirjeldus

Kaasaegne kahe uksega kontorikapp QBUS on disainitud AJ Grupis. Tervikliku hoiustamislahenduse loomiseks kombineerige kappi teiste sama seeria mööbliesemetega. Kapp sobib hästi kontorisse, konverentsiruumi või vastuvõtualasse.
Seeriasse QBUS kuuluvad kohandatavad mööbliesemed, mille abil saate luua organiseeritud töökeskkonna.
Praktilisse kappi saate paigutada kõik alates raamatutest ja kaustadest kuni kontoritarvete või muude esemeteni, mida soovite hoida suletud ukse taga, ent siiski käeulatuses.

Stiilne kapp sobib suurepäraselt erinevatesse keskkondadesse alates avalikest ruumidest kuni kontori- ja konverentsiruumideni.
Kapp on kaetud vastupidava ja lihtsasti puhastatava laminaadiga. Valikus erinevates värvitoonides laminaadid. Kapp tarnitakse koos sokli ja käepidemetega.

Stiilseid käepidemeid saab paigaldada nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt. Mugav on neid kasutada mõlema paigaldusviisi korral.
Käepidemed on valmistatud pulbervärvitud metallist. Pulbervärv tagab vastupidava viimistluse, mis sobib suurepäraselt igapäevaselt kasutatavale mööblile.

Kas vajate rohkem panipaiku? QBUS seeria mööbliesemed on omavahel kombineeritavad ning tänu moodulite põhimõttele saate hõlpsasti oma olemasolevat hoiustamislahendust laiendada. Mööbliseeriast leiate kõik vajaliku selleks, et luua tõhusalt toimiv töökeskkond.

Dokumendid

BIM tootemudelid

Tooteinfo