Uus

Kapp QBUS jalaraamil

2020 x 400 x 420 mm, käepide, hõbehall/ kask

Art. nr.: 171112
  • Seatavad riiuliplaadid
  • Kohandatav ja ruumisäästlik
  • Kombineeritav QBUS mööbliga
Värv: Kask
Värv Kask
Värv Helehall
Värv Valge
Värv Tamm
Raamile värv: Hõbehall
Raamile värv Hõbehall
Raamile värv Must
Raamile värv Valge
330 €
Ilma km-ta
Toimub tarneaja kalkuleerimine...
Garantii 7 aastat.

Tootekirjeldus

Kaasaegne ühe uksega kapp QBUS on disainitud AJ Grupis. Tervikliku hoiustamislahenduse loomiseks kombineerige kappi teiste sama seeria mööbliesemetega. Kapp sobib kontorisse, konverentsiruumi või vastuvõtualasse.
Seeriasse QBUS kuuluvad kohandatavad mööbliesemed, mille abil saate luua organiseeritud töökeskkonna.
Praktilisse kappi saate paigutada kõik alates raamatutest ja kaustadest kuni kontoritarvete või muude esemeteni, mida soovite hoida suletud uste taga, ent siiski käeulatuses.

Stiilne kapp sobib suurepäraselt erinevatesse keskkondadesse alates avalikest ruumidest kuni kontori- ja konverentsiruumideni.
Kapp on kaetud vastupidava ja lihtsasti puhastatava laminaadiga. Valikus erinevates värvitoonides laminaadid. Kapp tarnitakse koos sokli ja käepidemega.

Käepide on paigaldatav nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt. Mugav on seda kasutada mõlema paigaldusviisi korral.
Käepide on valmistatud pulbervärvitud metallist. Pulbervärv tagab vastupidava viimistluse, mis sobib suurepäraselt igapäevaselt kasutatavale mööblile.

Kas vajate rohkem panipaiku? QBUS seeria mööbliesemed on omavahel kombineeritavad ning tänu moodulite põhimõttele saate hõlpsasti oma olemasolevat hoiustamislahendust laiendada. Mööbliseeriast leiate kõik vajaliku selleks, et luua tõhusalt toimiv töökeskkond.

Dokumendid

BIM tootemudelid

Tooteinfo