Uus

Kapp QBUS soklil

2020 x 400 x 420 mm, valge

Art. nr.: 170113
  • Seatavad riiuliplaadid
  • Ruumisäästlik ja mitmekülgne
  • Kombineeritav QBUS mööbliga
Värv: Valge
Värv Valge
Värv Kask
Värv Helehall
Värv Tamm
240 €
Ilma km-ta
Toimub tarneaja kalkuleerimine...
Garantii 7 aastat.

Tootekirjeldus

Kaasaegne ühe uksega hoiukapp QBUS on disainitud AJ Grupis. Tervikliku hoiustamislahenduse loomiseks kombineerige kappi teiste sama seeria mööbliesemetega. Kapp sobib kontorisse, konverentsiruumi või vastuvõtualasse.
Seeriasse QBUS kuuluvad kohandatavad mööbliesemed, mille abil saate luua organiseeritud töökeskkonna.
Praktilisse kappi saate paigutada kõik alates raamatutest ja kaustadest kuni kontoritarvete või muude esemeteni, mida soovite hoida suletud ukse taga, ent siiski käeulatuses.

Stiilne kapp sobib suurepäraselt erinevatesse keskkondadesse alates avalikest ruumidest kuni kontori- ja konverentsiruumideni.
Kapp on kaetud vastupidava ja lihtsasti puhastatava laminaadiga. Valikus on erinevates värvitoonides laminaadid. Kapp on varustatud sokli ja käepidemetega.

Stiilsed käepidemed on paigaldatavad nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt. Neid on mugav kasutada mõlema paigaldusviisi korral.
Käepidemed on valmistatud pulbervärvitud metallist. Pulbervärv tagab vastupidava viimistluse, mis sobib suurepäraselt igapäevaselt kasutatavale mööblile.

Kas vajate rohkem panipaiku? Seeria QBUS mööbliesemed on omavahel kombineeritavad ning tänu moodulite põhimõttele saate hõlpsasti oma olemasolevat hoiustamislahendust laiendada. Mööbliseeriast leiate kõik vajaliku selleks, et luua tõhusalt toimiv töökeskkond.

Dokumendid

BIM tootemudelid

Tooteinfo