• Kiire tarne
  • 14-päevane tagastusõigus
  • Garantii 7 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
LEIUNURK Projektimüük

AJalugu


 

AJ on sisustanud töökohti üle 40 aasta!


Me oleme läbi aastakümnete aidanud luua oma klientidele meelepäraseid töökohti, kasvades seejuures juhtivaks kontori- ja laosisutuse tarnijaks.

AJ alustas 1975. a. väikeses Rootsi linnas Hyltebruk. Aastatega on firma kasvanud globaalseks ettevõtteks, säilitades siiski oma esialgse äriidee. Erinevate ettevõtete kaudu on AJ laienenud üle Euroopa, Vaatamata keelelistele erinevustele, on AJ kataloog igal maal äratuntav oma tootevaliku ning tagatud kvaliteediga. Eestis saadeti esimesed kataloogid edukatele ettevõtetele juba 1995. aastal. Klientide positiivne tagasiside viis eestikeelse kataloogi valmistamiseni ning aastal 1999 registreeriti AJ Tooted AS.
 

Omad tootmisüksused


Slovakkias asuv tehas valmistab kogu lehtmetallist toodete valiku meie kataloogis. Samuti on võimalus valmistada tooteid eritellimusel. Poolas asuv tehas kolis 2012 uutesse ruumidesse, kus uute seadmetega valmistatakse meie kontorimööbli valik. Tehnika viimane sõna, inimsõbralik töökeskkond ning uudne planeerimine on aidanud meil tõusta juhtivaks kontormööbli pakkujaks. Kindlustamaks toodete kõrge kvaliteedi hea hinnaga on AJ Grupp rajanud oma tootmisüksusi. Omad tehased, pidev tootearendus ja kvaliteedikontroll aitavad täita klientide ootusi ning garanteerida rahulolu.
 

Kvaliteet ning kiired tarned on meie äri alustalad

Alustades oma ettevõtet, sai põhiliseks eesmärgiks seatud head kliendisuhted, mille alustaladeks on kvaliteet ning kiired tarned. Meil on oma kvaliteedikontrollisüsteem alates tootmisest kuni toote üleandmiseni kliendile. Tänu hiljuti avatud uuele laokompleksile oleme suutelised ladustama suurema hulga tooteid ning seeläbi tagame kiired tarned klientideni. Aastatega on väljakujunenud ka kiire transpordikorraldus Eestisse. Suured laoseisud ning toimiv transport lubab tarnida ka suuremaid tellimusi lühikese aja jooksul.
 

Spordi toetamine


Alates 1987.a. on AJ Grupp olnud aktiivne spordi toetaja. AJ Grupp võtab sponsorlust kui loomulikku sammu, mis aitab parandada, arendada ning propageerida inimeste tervislikku eluviisi! AJ logod on spordiareenidel, sportlaste riietusel, kohtunikel. Eestis toetame korvpalli ja jäähokit.