• Kiire tarne
  • 14-päevane tagastusõigus
  • Garantii 7 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
LEIUNURK Projektimüük

Sisustustooted, mis on loodud igapäevaseks kasutamiseks

Sisustustooted, mis on loodud igapäevaseks kasutamiseks
Artikkel

Kui soovid parandada töötingimusi oma ettevõttes ning tuua sinna ergonoomilisi lahendusi, mis aitavad tõsta kogu kollektiivi heaolu, siis tasuks valida sisustuspartneriks AJ Tooted. Pingutame igapäevaselt selle nimel, et kogu meie sortimenti iseloomustaks ühtlaselt kõrge kvaliteet ja tooted täidaks oma eesmärki aastast aastasse. Loe lisaks, kuidas jõuavad meie klientideni sisustustooted, mis on loodud igapäevaseks kasutamiseks.

 

                         

 

 

Lisaks 45-aastasele kogemustepagasile on meil kiired tarned ning mitmekülgne kaubavalik, kust leiab midagi meelepärast pea igale maitsele. Sortimendi koostamisel keskendume toodete kvaliteedile, et pakkuda oma klientidele funktsionaalseid lahendusi, mis tagavad rahulolu pikkadeks aastateks. Eespool mainitu saavutamiseks on meil välja kujunenud mudel, kus osa kaupu hangitakse hoolikalt valitud partneritelt ning kolmandik sisustustoodetest valmib AJ Grupi oma disaini- ja tootmisüksustes. Nii suudame tagada, et teekond vajaduste väljaselgitamisest kuni valmistoodete tarnimiseni on võimalikult kiire ning nõudlus alati rahuldatud.
 

Disain, mis pakub lahendusi igapäevastele probleemidele
AJ Grupi eesmärk on pakkuda mööblit, sisustuselemente ning seadmeid, mis aitavad luua tõhusaid töökohti ning tagavad parema enesetunde isegi kõige pingelisematel päevadel. Seetõttu jälgime nõudlust ja trende, õpime tundma oma kliente ja turge ning tegeleme ettevõttesiseselt tootearendusega. AJ Grupi disainerite ja tehaste koostöös valmivad omanäolised sisustuslahendused, mis täidavad kaasaegsete töökeskkondade nõudmisi.

 

Meie jaoks on oluline, et iga toode oleks algusest peale läbimõeldud ning võimalusel saaks rakendada ringmajanduse mudelit. Sellest tulenevalt keskenduvad meie disainerid arendusprotsessi käigus toote omadustele, nagu näiteks kvaliteet ja funktsioonid, et tagada võimalikult pikk kasutusiga. Loe tootedisaini kohta siit.

 

 

Tootmine AJ Grupi tehastes
AJ Grupile kuulub kaks tehast, millest üks asub Poolas ning teine Slovakkias. Lähenemine, kus osa sortimendist toodetakse ettevõttesiseselt, võimaldab meil luua unikaalseid mööbliseeriaid, olla teenäitajaks töökeskkondade sisustamisel ning tagab kaupade kiire kättesaadavuse. Tänu sellele, et valmistame märkimisväärse osa toodetest ise, oleme teadlikumad ka kaupade sisseostmisel, sest tunneme valdkonda ning teame milliseid ootusi seada oma varustajatele.

 

Lisaks aitavad oma tootmisüksused hoida ühtlaselt kõrget kvaliteeti, sest saame kontrollida ahela igat etappi alates toorme valimisest kuni valmis mööblitükini. Nii on tagatud protsess, mis keskendub parima võimaliku lõpptulemuse saavutamisele. Loe tootmisest AJ Grupi tehastes siit.

 

 

Kvaliteedikontroll
Enne, kui mis tahes uus toode jõuab tarbijateni, peab see saama heakskiidu meie kvaliteediosakonnas. Oleme välja töötanud praktika mööbli ning sisustusdetailide omaduste hindamiseks, mida rakendame nii uudistoodete puhul kui ka olemasoleva kaubavaliku alaliseks monitoorimiseks. Võtame arvesse kõiki kaebusi, mis laekuvad meie klientidelt, et välja selgitada võimalik veaallikas ning see kiirelt kõrvaldada. Nii tagame, et kõik meie poolt pakutavad tooted vastavad kindlatele standarditele ka pikas perspektiivis. Samuti on paljud sisustustooted testitud ning heaks kiidetud sõltumatus katseinstituudis. Loe täpsemalt kvaliteedikontrolli koha siit.
 

 

Püsiva väärtusega tooted
Et tagada meie toodete ajakohasus nii täna kui ka tulevikus, jälgime trende ning arenguid kõigis valdkondades, kuhu meie sisustuslahendused suunatud on. Kuna soovime pakkuda püsiväärtusega tooteid, siis keskendume peamiselt pikaajalistele suundumustele, mitte kiirelt mööduvatele trendidele – trendid vahetuvad regulaarselt, kuid põhifunktsioonid on ajas kestvad.