• Kiire tarne
  • 14-päevane tagastusõigus
  • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
Leiunurk

Kontor, mis aitab käivitada loovuse ja koostöövõime

Kontor, mis aitab käivitada loovuse ja koostöövõime
Artikkel

Hea töökeskkond on tõhus vahend meie loovuse ja koostöövõime käivitamiseks. Selle tõestamiseks sisustasime oma fotostuudiosse tipptasemel kontori. Saage inspiratsiooni dünaamilisest ruumilahendusest, kus igaüks saab vabalt valida, millises keskkonnas ta soovib töötada, ning spontaansed koosolekud on loomulik osa päevast.

 

Mõnikord leiad fookuse keset kaost, teinekord soovid keskenduda vaikuses või töötada aktiivselt koos kolleegidega. Meie efektiivses kontoris on kõik võimalik! Alustasime avatud planeeringuga ruumist ning tõime sinna tegevusepõhise lahenduse ilma kindlate töökohtadeta. Seega ei pea keegi istuma tervet päeva oma kirjutuslaua taga, vaid igaühel on vabadus valida endale meelepärane töökeskkond. Samas on avatud ruumis lihtne omavahel suhelda ning informatsiooni vahetada. Tulemuseks on tõhus, meeldiv ning inspireeriv kontor.

 

Lõime neli ruum-ruumis lahendust
Tihti arvatakse, et avatud planeeriguga kontoris on raske leida rahu ja vaikust. Selle ümberlükkamiseks jagasime suure ruumi mitmeks erinevaks alaks. Nii saame rahuldada erinevaid vajadusi, mis võivad tekkida päeva jooksul. Lõime aktiivse tööruumi, vaikse nurgakese, kombineeritud koosolekute- ja tööala ning koha loovateks kohtumisteks. Boonusena aitab ruumide inspireeriv kujundus töötajate kujutusvõimel vabamalt lennata.

 

Tööta üheaegselt nii aktiivselt kui ka vaikselt
Aktiivne tööruum on kontori sotsiaalne keskpunkt, kus paikneb kuus töökohta. Kirjutuslaudu eraldavad helisummutavad vaheseinad, mis võimaldavad kolleegidel töötada külg külje kõrval ilma teineteist segamata. Kõrguses reguleeritavate laudadega saab igaüks olla just nii aktiivne, kui parasjagu soovib. Avatud riiulisüsteem töötab suurepäraselt ruumijagajana ning mahutab lisaks muule vajalikule ka kohvimasina ning “mängunurga”, mis omakorda võib viia erinevate spontaansete koosolekuteni. Mugav istumislahendus on paigutatud nutikatesse kapimoodulitesse, mis pakuvad võimalust puhata jalga, kui kohtumised venivad pikemaks.

 

Vaikne ruum on kindlasti esimene valik juhul, kui soovid töötada segamatult. Ideaalne tähtsate kõnede tegemiseks, privaatseteks kohtumisteks või tööülesannete täitmiseks, mis vajavad sinu täielikku tähelepanu.

 

Erinevate funktsioonidega koosolekuteruum
Kaks koosolekuteruumi kontoris võib olla hädavajalik selleks, et eri grupid saaksid töötada samaaegselt. Kõrguses reguleeritava konverentsilauaga ruum sobib suurepäraselt ajurünnakuteks ja lennukate ideede leidmiseks. Uuringud näitavad, et oleme loovamad ning produktiivsemad just püsti seistes! Seega on selline ruum vajalik igas töökeskkonnas – lisaks tõstab ergutav kollane värv meie energiataset. Selleks, et ükski hea idee ei läheks kaduma, on tuba varustatud mitmete käepäraste töövahenditega, nagu näiteks tahvlite, markerite, paberiplokkide ja muu vajalikuga.

 

Mõningatel juhtudel võib parim valik olla just klassikaline konverentsilaud, seda näiteks juhatuse ametlikeks koosolekuteks või oluliste klientidega kohtumiseks. Antud koosviibimised kestavad üldiselt üsna pikalt, mistõttu on oluline valida laua juurde ka mugavad tekstiiliga kaetud konverentsitoolid. Selline laua ja toolide kombinatsioon on kasutatav tõhusalt ka grupitööks. Ka siin toimib riiul suurepäraselt ruumijagajana – lisaks on moodulisse ehitatud kohandatud töökohad. Nii ruumisäästlik kui ka elegantne lahendus!

 

Mõtle ette – ka paindlikkusele
Oleme teadlikult valinud mööbli, mis on omavahel hästi kombineeritav. Seda mitte vaid ühtse disaini või stiilse värvilahenduse tõttu – see võib osutuda edaspidi väga praktiliseks valikuks, kui mööblit on vaja ümber paigutada. Sisekujunduse loomisel on tulevikku suunatud mõtlemine nutikas viis valida paindlikku mööblit nii, et kõik esemed oleksid kasutatavad erinevates keskkondades.

 

Häirivad helid on kõige levinum probleem avatud ruumides. Õnneks on meil sellele lahendus tekstiilide abil – kardinad, vaibad, mööbliesemete pinnakatted, helisummutavad vaheseinad jne. Akustilised paneelid kontori seintel on ühtaegu nii funktsionaalsed abivahendid kui ka pilkupüüdvad dekoratiivelemendid.


Sobiv keskkond kehale ja hingele
Ergonoomide sõnutsi on parim kehaasend see, mille valite järgmiseks. Seetõttu on meie efektiivne kontor suurepärane just ergonoomilisest vaatenurgast, kuna saate vaevata muuta oma tööasendit ning liikuda vastavalt soovile ühest positsioonist teise. Lisaks loovuse ja koostöö ergutamisele on meie kontorilahendused head ka teie kehale. Bingo!