Iseseisvad ja seinale kinnitatavad tuhatoosid

Mõned töötajad vajavad aeg-ajalt suitsupausi, mis on nende jaoks lühike puhkehetk ning aitab toime tulla tööpingega. Seetõttu pakume me ka tuhatoose ja prügikaste ettevõtete õuealadele, kus soovitakse rajada suitsunurki ja -alasid. Pakume erinevat tüüpi tuhatoose ja prügikaste, mis katavad pea kõik vajadused.

Tuhatoosid lauale

Müüme tihedalt suletavate kaantega tulekindlast materjalist tuhatoose. Tihe kaas hoiab ära suitsu ja ebameeldiva lõhna leviku, muutes ümbritseva keskkonna meeldivamaks. Klassikalise kujundusega elegantsed tuhatoosid sobivad suurepäraselt terassidele ja teistesse sarnastesse kohtadesse. Tuhatoose saab kasutada nii avalikus ruumis kui ka näiteks kodudes või ühiselamutes. Tuhatoosi kaas on hõlpsasti eemaldatav, et seda puhastada. Vajadusel võib tuhatoose isegi nõudepesumasinas pesta. Kui tuhatoos saab täis, võib selle sisu tühjendada koos muu prügiga suuremasse prügikonteinerisse. Lisateave toodete kohta tootelehel.

Iseseisvad tuhatoosid ja tuhatoosiga prügikastid

AJ Toodete valikust leiad ka iseseisvad tuhatoosid ning tuhatoosiga prügikastid. Tuhatoos aitab hoida puhast ja konivaba keskkonda. Need on tugeva konstruktsiooniga ning vastupidavad ka mõlkimisele, roostele ning ilmastikuoludele. Eemaldatavat sisekonteinerit saab kergesti puhastada. Kõik konid kustuvad kiiresti piiratud hapnikuvaru tõttu, vähendades nii märkimisväärselt tulekahju tekkimise ohtu. Seetõttu sobivad prügikastid väga hästi kasutamiseks välitingimustes, kus need on jäetud järelevalveta. Müüme erineva suuruse ja kujuga mudeleid, sealhulgas maas seisvaid ja lukustatavaid, kandilisi, klassikalise kujundusega tuhatoose jne.

Seinale kinnitatavad tuhatoosid

Lisaks iseseisvatele tuhatoosidele müüb AJ Tooted ka seinale kinnitatavaid mudeleid. Neil on välismõjudele vastupidav pulbervärvitud pind, galvaniseeritud terasest sisemine konteiner ning kinnitustarvikud. Mõni tuhatoos on ka lukustatav. Meie juurest leiab tuhatoose ja prügikaste pea igale õuealale, terassile, linnatänavale ja parki. Uurige ka teisi õuealale mõeldud tooteid nagu prügikonteinerid, rattahoidjad, postkastid jne. Sirvi meie tootekataloogi ja leia enda vajadustele vastavad tooted.

Avasta teisi tootekategooriaid

PargipingidRattahoidjadToolid ja pingid