Postkastid posti ja pakkide turvaliseks hoiustamiseks

Lukustatav postkast on lihtne ja kulutõhus viis tagamaks, et kirjad jõuaks turvaliselt õigetesse kätesse. Kõik AJ Toodete postkastid on valmistatud kvaliteetsest galvaniseeritud lehtmetallist, mis on vastupidav karmidele ilmastikutingimustele ja kestab aastast aastasse.

Postkast Gazette

Seinale kinnitatav postkast sobib ideaalselt igapäevase posti käitlemiseks. Postkastil on lukustatav esipaneel ning ühe käega avatav klapp, mis lihtsustab postiljoni tööd. Väike postkast, mis eeldab regulaarset tühjendamist, sobib peamiselt kirjadele ja voldikutele. Sellel on kitsas pilu, milles saab läbi pista vaid õhukesi ümbrikke ja muud seesugust.

Postkast Letter

Kitsas pilu võimaldab postkasti panna kirju ja väikeseid kirjapakke. Erinevalt väiksemast mudelist Gazette ei pea kirju kasti panemiseks painutama ning A4-formaadis ümbrikud, kirjad, mida pole lubatud painutada, või kitsad pakid mahuvad hõlpsasti postkasti. Postkast on paraja suurusega ning seda ei pea tingimata iga päev tühjendama.

Postkast Parcel

See vastupidav postkast pakub turvalist lahendust nii väikepakkide, suuremate pakkide kui ka tavaposti jaoks. Pakid saab sisestada ülemise klapi kaudu ning neid ei ole võimalik postkastist välja õngitseda. Lukustatav postkast tagab teie kirjade ja pakkide turvalisuse. Vajadusel saate jätte postkasti ka lukustamata asendisse. Pakiluuk on hõlpsasti avatav, niiskuskindel lukk töötab tõrgeteta ka pärast suurt vihmasadu. Nutika allapoole käiva klapi saab avada ühe käega ning pääsete hõlpsalt oma postile ja pakkidele ligi. AJ Toodetest leiate veel laia valiku kontorikappe posti sorteerimiseks. Meie avatud või lukustatavate lahtritega postikappide hulgast leiab sobiva lahenduse igasse ettevõttesse. Need kapid hõlbustavad sissetulevate kirjade sorteerimist, kuid sobivad ka väljamineva posti, erinevate sisedokumentide, väljatrükkide, koopiapaberi ja muu seesuguse hoiustamiseks. Tutvuge tootevalikuga veebis või pöörduge meie klienditeenindajate poole, kes aitavad teil leida sobiva lahenduse.