• Kiire tarne
  • 14-päevane tagastusõigus
  • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
LEIUNURK Projektimüük

Garantii ja tagastused

Tellimuse tagastamine 14 päeva jooksul

 

Üldtingimused

Teil on õigus tellimusest loobuda 14 päeva jooksul, alates kauba kättesaamisest. Loobutud tellimuse eest kanname raha tagasi. Loobumise õigus kehtib meie tavatoodetele. Tagastada ei saa tellimuse kinnitusel välja toodud kliendipõhiseid eritooteid, eritellimusel valminud tooteid, projektimüügi tellimusi ning tellimusi suurtele kogustele (suurte koguste tellimisel soovitame tellida esialgselt „proovitoode“).

Tagastatav toode peab olema kasutamata ning originaalpakendis ja käsitletav kui uus toode. Kasutatud kaupasid tagastada ei ole võimalik.

 

Kuidas tagastada kaupa?

Enne tagastust kontakteeruge alati meie klienditeenindusega, et kokku leppida tagastuse üksikasjades nagu näiteks tagastusaadress, transpordifirma jne. Tagastamisel peate olema hoolsad, et kaup ei saaks transportimisel kahjustada, seetõttu peab olema kaup originaalpakendis. Kaup peab olema komplektne.

Me ei kompenseeri tagastuskulusid. Kui olete meie klienditeenindajaga üksikasjades kokku leppinud, siis võite kauba ka ise ära tuua.

 

Garantii

AJ Grupi eesmärk on tarnida kvaliteetseid tooteid. Soovime, et meie kliendid oleks kindlad oma turvalises valikus, seetõttu pakume kõikidele toodetele vähemalt 3 aastat garantiid. Teatud toodetel on tootmistehas andnud pikema garantiiaja, see on selgelt välja toodud nende toodete juures.

Garantii kehtib tootmisvigadele normaalse ning tavapärase kasutuse puhul. Eritellimuse toodetele ning kliendi poolt ümberehitatud toodetele garantii ei kehti. Lisaks ei kehti garantii ka mittesihtotstarbelisest kasutamisest tingitud vigadele.

Tarbekaubad näiteks tahvli markerid, pakkelindid, puhastusvahendid ja muu selline, me järgmine tootja poolset garantiid, mis on tavaliselt vähem kui 1 aasta.

AJ Tooted kontrollib toote üle ning annab oma poolse hinnangu, kas toode läheb garantii alla. Kui jah, siis AJ Tooted parandab toote või kui vajalik, siis asendab selle identse või samaväärse tootega. AJ Tooted vastutab toote remondi ja transpordi kulude eest, kui toode läheb garantii alla.

Kliendil on õigus esitada pretensioone tootmisdefektidele 3 aasta jooksul.