Komplekt

Töölaud SOLID

1500 x 800 mm, tammeparkett + 4 sahtlit

Art. nr.: 232240
  • Vastupidav tammeparkett
  • Raskete esemete jaoks
  • Komplektis nelja sahtliga moodul
Komplekt, kuhu kuulub seatavate jalgadega ja eriti suure kandevõimega töölaud ja nelja sahtliga moodul, mis on lukustatav.
Pikkus (mm)
950 €
Ilma km-ta
Toimub tarneaja kalkuleerimine...

Tootekirjeldus

Praktiline komplekt, milles on kombineeritud stabiilne ja tugev töölaud ning lihtsalt ligipääsetav hoiupaik. Töölaud sobib hästi intensiivsesse ja nõudlikku töökeskkonda ning sellel on eriti suur kandevõime 750 kg ühtlase jaotuse korral. Komplekti kuuluv sahtlimoodul on kergesti laua alla kinnitatav, tänu millele on teil alati tööriistad ja muu vajalik käeulatuses.
Eriti paks lauaplaat on kaetud tammeparketiga, mis tagab vastupidava ja mitmeotstarbelise tööpinna. Kaitsev metall-liist tööpingi esiserval teeb selle sobivaks näiteks metalli- ja montaažitöödeks. Tugev metallraam on pulbervärvitud helehalliks. Laual on manuaalselt seatavad jalad, mis võimaldavad muuta tööpinna kõrgust vahemikus 740–995 mm, et saavutada võimalikult mugav ja ergonoomiline tööasend. Ärge unustage lisada põrandamatti, mis vähendab pingeid jalgades, põlvedes, puusades ja seljas kui töötate püstises asendis!
Sahtlimoodul on valmistatud eriti tugevast ning vastupidavast lehtmetallist. Moodulil on kesklukk (kaasas kaks võtit), mis lukustab kõik sahtlid korraga. Sahtlimoodulil on neli sahtlit tööriistade ja muude esemete hoiustamiseks. Kõik sahtlid on paigaldatud tugevatele siinidele ja kogu ulatuses väljatõmmatavad. Iga sahtli kandevõime on 50 kg. Lisage praktilised metallist sahtliorganiseerijad, et muuta kruvide, naelte ja muude väikeste detailide organiseerimine lihtsaks ja saada hea ülevaade sahtlite sisust.

Dokumendid