Uus

Sahtlikapp QBUS

Lukustatav, 3 sahtlit, käepidemed, helehall

Art. nr.: 170355
  • Kesklukustusega
  • Mobiilne
  • Kombineeritav QBUS mööbliga
Värv: Helehall
Värv Helehall
Värv Kask
Värv Valge
Värv Tamm
235 €
Ilma km-ta
Toimub tarneaja kalkuleerimine...
Garantii 7 aastat.

Tootekirjeldus

Kompaktne ja lukustatav sahtlikapp QBUS on disainitud AJ Grupis. Sahtlimoodul on varustatud ratastega. Tervikliku hoiustamislahenduse loomiseks kombineerige kappi teiste sama seeria mööbliesemetega. Moodul sobib kontoritarvikute ja isiklike esemete hoiustamiseks.
Seeriasse QBUS kuuluvad kohandatavad mööbliesemed, mille abil saate luua organiseeritud töökeskkonna.
Mobiilne sahtlikapp on kompaktne hoiustamislahendus, mille saate lükata kirjutuslaua alla, paigutada laua kõrvale või kasutada eraldiseisvalt. Moodulil on kolm sahtlit kontoritarvikute või isiklike asjade hoiustamiseks. Sahtlid on fikseeritavad kesklukustussüsteemiga.

Tänu ratastele on lihtne sahtlikappi vastavalt vajadusele ümber paigutada. Moodul on kaetud vastupidava ja kergesti puhastatava laminaadiga. Valikus erinevates värvitoonides laminaadid. Tarnitakse koos käepidemetega.

Stiilsed ja mugavad käepidemed on valmistatud pulbervärvitud metallist. Pulbervärv tagab vastupidava viimistluse, mis sobib suurepäraselt igapäevaselt kasutatavale mööblile.

Kas vajate rohkem panipaiku? QBUS seeria mööbliesemed on omavahel kombineeritavad ning tänu moodulite põhimõttele saate hõlpsasti oma olemasolevat hoiustamislahendust laiendada. Mööbliseeriast leiate kõik vajaliku selleks, et luua tõhusalt toimiv töökeskkond.

Dokumendid

BIM tootemudelid

Tooteinfo