Uus

Liugustega kapp QBUS jalaraamil

868 x 800 x 400 mm, lukk, must/ helehall

Art. nr.: 171165
  • Ruumisäästlik ja stiilne disain
  • Lukustatav
  • Kombineeritav QBUS mööbliga
Värv: Helehall
Värv Helehall
Värv Kask
Värv Valge
Värv Tamm
Raamile värv: Must
Raamile värv Must
Raamile värv Hõbehall
Raamile värv Valge
410 €
Ilma km-ta
Toimub tarneaja kalkuleerimine...
Garantii 7 aastat.

Tootekirjeldus

Ruumisäästlik lukustatavate liugustega kapp QBUS on disainitud AJ Grupis. Tervikliku hoiustamislahenduse loomiseks kombineerige kappi teiste sama seeria mööbliesemetega. Kapp sobib hästi kontorisse, konverentsiruumi või vastuvõtualasse.
Seeriasse QBUS kuuluvad kohandatavad mööbliesemed, mille abil saate luua organiseeritud töökeskkonna.
Praktilisse kappi saate paigutada kõik alates raamatutest ja kaustadest kuni kontoritarvete või muude esemeteni, mida soovite hoida suletud ukse taga, ent siiski käeulatuses.

Kapil on sujuvalt avatavad ja suletavad lükanduksed. Kuna liuguksed ei avane väljapoole, siis on kapp ruumisäästlik hoiustamislahendus.

Kapp on kaetud vastupidava ja lihtsasti puhastatava laminaadiga. Valikus erinevates värvitoonides laminaadid. Kapp on varustatud sokli, käepidemete ja lukuga.

Süvistatud käepidemed on ruumisäästlikud ja seega sobib kapp ka kitsastesse kohtadesse. Käepidemed on valmistatud pulbervärvitud metallist. Pulbervärv tagab vastupidava viimistluse, mis sobib suurepäraselt igapäevaselt kasutatavale mööblile.

Kas vajate rohkem panipaiku? Seeria QBUS mööbliesemed on omavahel kombineeritavad ning tänu moodulite põhimõttele saate hõlpsasti oma olemasolevat hoiustamislahendust laiendada. Mööbliseeriast leiate kõik vajaliku selleks, et luua tõhusalt toimiv töökeskkond.Dokumendid

BIM tootemudelid

Tooteinfo