Uus

Kaustakapp QBUS

Parem, 1250 x 400 x 800 mm, lukuga, käepide, valge

Art. nr.: 170373
  • Lukustatav
  • Kasutatav ruumijagajana
  • Kombineeritav QBUS mööbliga
Värv: Valge
Värv Valge
Värv Helehall
Värv Kask
Värv Tamm
Käepidemeid värv: Valge
Käepidemeid värv Valge
Käepidemeid värv Must
Käepidemeid värv Hõbehall
370 €
Ilma km-ta
Toimub tarneaja kalkuleerimine...
Garantii 7 aastat.

Tootekirjeldus

Kõrge ja lukustatav kaustakapp QBUS on disainitud AJ Grupis. Tervikliku hoiustamislahenduse loomiseks kombineerige kappi teiste sama seeria mööbliesemetega. Kapil on väljatõmmatav sektsioon kolme sahtliga, kuhu saab paigutada kontoritarbeid ja isiklikke esemeid.
Seeriasse QBUS kuuluvad kohandatavad mööbliesemed, mille abil saate luua organiseeritud töökeskkonna.
Lukustatavat kaustakappi saab lisaks panipaigale kasutada ka ruumijagajana.

Paigutage kõrge kapp töölaua kõrvale või kasutage seda kahe kõrvuti asetseva töökoha eraldamiseks, et pakkuda rohkem privaatsust. Väljatõmmatav sektsioon mahutab hõlpsasti erinevaid kontoritarbeid ja isiklikke esemeid, pakkudes seejuures hõlpsat ligipääsu kõigele vajalikule.

Kapp on kaetud vastupidava ja kergesti puhastatava laminaadiga. Valikus on erinevates värvitoonides laminaadid. Kapp on varustatud käepidemega.

Stiilsed ja mugavad käepidemed on valmistatud pulbervärvitud metallist. Pulbervärv tagab vastupidava viimistluse, mis sobib suurepäraselt igapäevaselt kasutatavale mööblile.

Kas vajate rohkem panipaiku? QBUS seeria mööbliesemed on omavahel kombineeritavad ning tänu moodulite põhimõttele saate hõlpsasti oma olemasolevat hoiustamislahendust laiendada. Mööbliseeriast leiate kõik vajaliku selleks, et luua tõhusalt toimiv töökeskkond.

Dokumendid

Hooldusjuhend

BIM tootemudelid

Tooteinfo