Uus

Kontorikapp QBUS jalaraamil

1332 x 800 x 420 mm, 2 sahtlit, hõbehall/ kask

Art. nr.: 170412
  • Mitmekülgne
  • Suletud hoiustamislahendus
  • Kombineeritav seeria QBUS mööbliga
Värv: Kask
Värv Kask
Värv Tamm
Värv Helehall
Värv Valge
Raamile värv: Valgendatud
Raamile värv Valgendatud
Raamile värv Hall
465 €
Ilma km-ta
Toimub tarneaja kalkuleerimine...
Garantii 7 aastat.

Tootekirjeldus

Kaasaegne sahtlitega kapp QBUS on disainitud AJ Grupis. Tervikliku hoiustamislahenduse loomiseks kombineerige kappi teiste sama seeria mööbliesemetega. Kapp sobib kontorisse, konverentsiruumi või vastuvõtualasse.
Seeriasse QBUS kuuluvad kohandatavad mööbliesemed, mille abil saate luua organiseeritud töökeskkonna.
Praktilisse kappi saate paigutada kõik alates raamatutest ja kaustadest kuni kontoritarvete või muude esemeteni, mida soovite hoida suletud ukse taga, ent siiski käeulatuses.

Stiilne hoiukapp sobib suurepäraselt erinevatesse keskkondadesse alates avalikest ruumidest kuni kontori- ja konverentsiruumideni. Kombineerige omavahel mitut moodulit, et luua ruum-ruumis lahendus või eraldada erineva eesmärgiga alad.

Kapp on kaetud vastupidava ja lihtsasti puhastatava laminaadiga. Valikus erinevates värvitoonides laminaadid. Hoiukapp on varustatud sokli ja käepidemetega.

Stiilseid käepidemeid saab paigaldada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt. Mugav on neid kasutada mõlema paigaldusviisi korral.

Käepidemed on valmistatud pulbervärvitud metallist. Pulbervärv tagab vastupidava viimistluse, mis sobib suurepäraselt igapäevaselt kasutatavale mööblile.

Kas vajate rohkem panipaiku? QBUS seeria mööbliesemed on omavahel kombineeritavad ning tänu moodulite põhimõttele saate hõlpsasti oma olemasolevat hoiustamislahendust laiendada. Mööbliseeriast leiate kõik vajaliku selleks, et luua tõhusalt toimiv töökeskkond.

Dokumendid

BIM tootemudelid

Tooteinfo