Uus

Kontorikapp QBUS jalaraamil

1636/868 x 2000 x 420 mm, liuguksed, 4 lahtrit, 4 sahtlit, käepidemed, kask

Art. nr.: 171482
  • Kohandatav ja mitmekülgne
  • Lukustatavad uksed
  • Kombineeritav QBUS mööbliga
Värv: Kask
Värv Kask
Värv Valge
Värv Helehall
Värv Tamm
Raamile värv: Hõbehall
Raamile värv Hõbehall
Raamile värv Valge
Raamile värv Must
1 440 €
Ilma km-ta
Toimub tarneaja kalkuleerimine...
Garantii 7 aastat.

Tootekirjeldus

Ruumisäästlik hoiustamismööbli komplekt QBUS on disainitud AJ Grupis. Tervikliku lahenduse loomiseks kombineerige seda veel teiste sama seeria mööbliesemetega. Praktiline mööblikomplekt sisaldab kappi, riiuleid ja sahtleid. Komplekt on hea valik kontorisse, vastuvõttu, konverentsiruumi või mujale, kus vajatakse palju hoiupinda.
Seeriasse QBUS kuuluvad kohandatavad mööbliesemed, mille abil saate luua organiseeritud töökeskkonna.
Hoiukapist, riiulitest ja sahtlitest koosnev komplekt tagab rohkelt hoiustamisvõimalusi.

Sinna saate paigutada kõik alates raamatutest ja kaustadest kuni kontoritarvete või muude esemeteni, mida soovite hoida suletud ukse taga, ent siiski käeulatuses. Mööblikomplekt sobib kasutamiseks ka näiteks ruumijagajana.

Mööbliesemed on kaetud vastupidava ja lihtsasti puhastatava laminaadiga. Valikus erinevates värvitoonides laminaadid. Komplekt tarnitakse koos soklite ja käepidemetega.

Stiilsed käepidemed saab ustele paigaldada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt. Nendest on mugav haarata mõlema paigaldusviisi korral.

Käepidemed on valmistatud pulbervärvitud metallist. Pulbervärv tagab vastupidava viimistluse, mis sobib suurepäraselt igapäevaselt kasutatavale mööblile.

Kas vajate rohkem panipaiku? QBUS seeria mööbliesemed on omavahel kombineeritavad ning tänu moodulite põhimõttele saate hõlpsasti oma olemasolevat hoiustamislahendust laiendada. Mööbliseeriast leiate kõik vajaliku selleks, et luua tõhusalt toimiv töökeskkond.

Dokumendid

BIM tootemudelid

Tooteinfo