Uus

Kontorikapp QBUS soklil

1636/868 x 2000 x 420 mm, liuguksed, madal riiul ja kapp, valge

Art. nr.: 171473
  • Kohandatav ja mitmekülgne
  • Lukustatavad liuguksed
  • Kombineeritav QBUS mööbliga
Värv: Valge
Värv Valge
Värv Kask
Värv Helehall
Värv Tamm
665 €
Ilma km-ta
Toimub tarneaja kalkuleerimine...
Garantii 7 aastat.

Tootekirjeldus

Ruumisäästlik QBUS hoiustamismööbli komplekt on disainitud AJ Grupis. Tervikliku lahenduse loomiseks kombineerige seda veel teiste sama seeria mööbliesemetega. Praktiline mööblikomplekt sisaldab kappi ja riiulit, mis sobivad suurepäraselt kontorisse, vastuvõtualale ja konverentsiruumi.
Seeriasse QBUS kuuluvad kohandatavad mööbliesemed, mille abil saate luua organiseeritud töökeskkonna.
Praktiline kapist ja riiulist koosnev komplekt pakub rohkelt hoiustamisvõimalusi. Kõrgel kapil on lukustatavad liuguksed.

Hoiukappi saate paigutada kõik alates raamatutest ja kaustadest kuni kontoritarvete või muude esemeteni, mida soovite hoida suletud ukse taga, ent siiski käeulatuses. Komplekt on hea valik erinevatesse töökeskkondadesse, sobides kasutamiseks ka ruumijagajana.

Mööbliesemed on kaetud vastupidava ja lihtsasti puhastatava laminaadiga. Valikus on erinevates värvitoonides laminaadid. Komplekt tarnitakse koos soklite, käepidemete ja lukkudega.

Kapiustel on süvistatud käepidemed, mis muudavad kapi ruumisäästlikuks ja hästi sobivaks ka kitsastesse kohtadesse. Stiilseid käepidemeid on ka väga mugav haarata.

Käepidemed on valmistatud pulbervärvitud metallist. Pulbervärv tagab vastupidava viimistluse, mis sobib suurepäraselt igapäevaselt kasutatavale mööblile.

Kas vajate rohkem panipaiku? QBUS seeria mööbliesemed on omavahel kombineeritavad ning tänu moodulite põhimõttele saate hõlpsasti oma olemasolevat hoiustamislahendust laiendada. Mööbliseeriast leiate kõik vajaliku selleks, et luua tõhusalt toimiv töökeskkond.

Dokumendid

BIM tootemudelid

Tooteinfo