Uus

Kapp QBUS jalaraamil

868 x 800 x 420 mm, käepide, hõbehall/ kask

Art. nr.: 171122
  • Seatavad riiuliplaadid
  • Ruumisäästlik ja kohandatav
  • Kombineeritav seeria QBUS mööbliga
Värv: Kask
Värv Kask
Värv Valge
Värv Tamm
Värv Helehall
Raamile värv: Hõbehall
Raamile värv Hõbehall
Raamile värv Valge
Raamile värv Must
295 €
Ilma km-ta
Toimub tarneaja kalkuleerimine...
Garantii 7 aastat.

Tootekirjeldus

Kaasaegne kahe uksega kapp QBUS on disainitud AJ Grupis. Tervikliku hoiustamislahenduse loomiseks kombineerige kappi teiste sama seeria mööbliesemetega. Kapp sobib kontorisse, konverentsiruumi või vastuvõtualasse.
Seeriasse QBUS kuuluvad kohandatavad mööbliesemed, mille abil saate luua organiseeritud töökeskkonna.
Praktilisse kappi saate paigutada kõik alates raamatutest ja kaustadest kuni kontoritarvikute või muude esemeteni, mida soovite hoida suletud ukse taga, ent siiski käeulatuses

Stiilne kapp sobib suurepäraselt erinevatesse keskkondadesse alates avalikest ruumidest kuni kontori- ja konverentsiruumideni.
Kapp on kaetud vastupidava ja lihtsasti puhastatava laminaadiga. Valikus on erinevas värvitoonis laminaadid. Kapp on varustatud sokli ja käepidemetega.

Stiilseid käepidemeid saab paigaldada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt. Mugav on neid kasutada mõlema paigaldusviisi korral.
Käepidemed on valmistatud pulbervärvitud metallist. Pulbervärv tagab vastupidava viimistluse, mis sobib suurepäraselt igapäevaselt kasutatavale mööblile.

Kas vajate rohkem panipaiku? QBUS seeria mööbliesemed on omavahel kombineeritavad ning tänu moodulite põhimõttele saate hõlpsasti oma olemasolevat hoiustamislahendust laiendada. Mööbliseeriast leiate kõik vajaliku selleks, et luua tõhusalt toimiv töökeskkond.

Dokumendid

BIM tootemudelid

Tooteinfo