Vaikusekabiinid

Akustilised kabiinid – tööta rahus ja vaikuses

Inimese vajadus vaikuse järele on loomulik. Meie, AJ Grupis, oleme veendunud, et igal töötajal on õigus töötada vaikuses ja rahus, seetõttu oleme pakutavate toodete valikusse lisanud tööks ja puhkamiseks sobivad vaikusekabiinid. Suured, väikesed, kitsad või laiad – akustilisi kabiine saab kohandada vastavalt vajadustele. Loe edasi, kuidas vaikusekabiinid teie töökeskkonda parandavad ja töö tegemise nauditavamaks teevad.

Meie igapäevaelu mõjutab müra. Oleme pideva müraga nii harjunud, et tavaliselt ei pane me seda tähelegi. Enamasti mõjutab müra meid aga negatiivselt – hajutab tähelepanu, segab keskendumist ja suurendab väsimust. Lisaks tõstab nn mürasaaste stressitaset ja väsitab inimesi tööpäeva jooksul.

Müra ei ole ainult häirivad tugevad helid või kolleegide kõva häälega rääkimine – see on ka klaviatuuriklahvide klõbistamine, printimine, kohvimasina kasutamine jne.


Võiks arvata, et kontoris või muus töökeskkonnas on ümbritsevat müra võimatu vältida, kuid see pole tõsi. Akustilised töökabiinid võimaldavad luua suurtes avatud tööruumides maksimaalselt vaikset ja privaatset keskkonda. Need on kompaktsed, annavad privaatsust ning tagavad vaikse ja keskendumist võimaldava töökoha.
Akustilisi kabiine iseloomustab väga hea heliisolatsioon, optimaalne ventilatsioon ja timmerdatav valgustus. Kusjuures kõik pinnad akustilise kabiini sees on antibakteriaalsed, seega on töökeskkond hügieeniline ja ohutu.

Akustiliste töökabiinide ehk teisisõnu vaikusekabiinide põhieesmärk on pakkuda töötajale töökoht, kus ta saab võimalikult palju keskenduda. Valida saab erineva suurusega akustiliste kabiinide vahel - need võivad olla mõeldud ühele töötajale või hoopis suuremateks koosolekuteks või meeskonnatööks.
Vaikusekabiin kontoris

Miks tellida vaikusekabiin?

1. Modulaarne disain

Akustilisi kabiine on lihtne kohandada, mugav kasutada ja need on funktsionaalsed. Ülifunktsionaalne tehniline lahendus võimaldab kohandada vaikusekabiine vastavalt muutunud vajadustele ja töökeskkonnale. Igal ajal on võimalik juurde lisada täiendavaid moodulkabiine, muuta nende sisustust, paigutust ja kohandada nende kasutust vastavalt vajadusele.
Samuti on oluline, et vaikusekabiine oleks lihtne valida ja ka lihtne kokku panna - see hõlbustab oluliselt nende transportimist teise töökeskkonda, näitusele, konverentsile jne.

Mis teeb akustulised kabiinid nii eriliseks?
  • Akustilite kabiinide alla on peidetud rattad, mis võimaldavad mugavalt kabiini teise kohta liigutada.
  • Konstruktsioonis on kasutatud unikaalseid ühendussüsteeme, mis võimaldab mooduleid kiiresti ja mugavalt omavahel kokku panna.
  • Kabiini saab varustada funktsionaalse ja ergonoomilise kontorimööbliga.
Vaikusekabiin Silen

2. Suurepärane heliisolatsioon

Akustilised kabiinid isoleerivad avatud planeeringuga kontorites ümbritsevat müra tõhusalt. Kõik vaiksed kabiinid on ideaalsed privaatseteks kohtumisteks ja telefonivestlusteks – keegi väljast ei kuule, mida kabiinis räägitakse. Ehitusel on kasutatud unikaalseid heliisolatsioonimaterjale ja tippklassi lahendusi.

3. Tõhus õhuringlussüsteem

Täisautomaatne õhuringlussüsteem tagab optimaalse õhuringluse. Teisisõnu luuakse akustilises kabiinis mugav atmosfäär ka pikkade vestluste või koosolekute ajal. Ventilatsioonisüsteem on täielikult integreeritud kabiini seintesse ja lakke. Süsteemi õhuvoolukiirus on 85 l/s.

Kuidas see töötab?

Kui keegi siseneb kabiini, fikseerib selle liikumisandur, mis aktiveerib ventilatsioonisüsteemi. Kui inimene on kabiinist lahkunud, lülitub süsteem automaatselt välja alles siis, kui kabiin on täielikult ventileeritud.

Ventilatsioonisüsteem koosneb testitud ja sertifitseeritud müra vähendavatest osadest ja materjalidest. Õhuringlussüsteemis puuduvad ventilaatorid.
LED laevalgustus ja ventilatsiooniavad

4. LED valgustus

Valgustussüsteem põhineb säästlikul LED-tehnoloogial. Intelligentne automaatika ja liikumisandurid tagavad süsteemi kasutusmugavuse ja maksimaalse energiasäästu.

Energiasäästlikud LED ribad loovad loomuliku valguslahenduse, mis vastab kõrgeimatele standarditele. Liikumisandurid juhivad automaatselt valgustussüsteemi ja kasutavad optimaalselt elektrit. Kabiinis saab laevalgust ka manuaalselt timmerdada.

5. Pistikupesad

Kõik vaikusekabiinid müüakse koos täieliku elektrisüsteemiga - paigaldatud on USB ühendustega pistikupesad. Kõik pistikupesad on tootmise käigus integreeritud salongi konstruktsiooni.
Apšvietimo ir ventiliacijos valdymo pultas
Maitinimo lizdai grindyse

6.  Antibakteriaalsed materjalid

  1. Antibakteriaalne välisviimistlus. Salongi välisseinad on kaetud antibakteriaalse laminaadiga.

  2. Antibakteriaalsed sisepinnad. Kõik salongi sisepinnad on kaetud antibakteriaalse materjaliga.

  3. Ukselinkidel on antibakteriaalne kate.

  4. Antibakteriaalne mööbel. Eraldi on võimalik juurde tellida antibakteriaalse materjaliga kaetud mööblit.

7. Atraktiivne disain

Pakume kolmes suuruses akustilisi töökabiine. Nende disain ühendab esteetika ja maksimaalse funktsionaalsuse. Tootmises kasutatakse ainult testitud ja sertifitseeritud kvaliteetseid materjale, mis tagavad toote vastupidavuse ja kasutusmugavuse.

Oma akustilise kabiini loomisel saate valida kolme standardvärvi - valge, helehalli ja musta vahel või leida endale sobiv värv 29 tooni hulgast.
Sileni akustiline kabiin

Pea nõu meie eksperdiga

Kui soovid meie poolt pakutavate akustiliste töökabiinide kohta rohkem infot saada või neid tellida, võta AJ Tooted projektimüügiga ühendust kirjutades projekt@ajtooted.ee või helista 6000 275. Aitame teid hea meelega, vastame tekkivatele küsimustele ja anname väärt nõu. Naudi rahu ja vaikust akustilises kabiinis töötades.

Võta ühendust

Värskeimad uudised Sinu postkastis

Kord nädalas saadame välja uudiskirja, mis sisaldab põnevaid artikleid ja nõuandeid, inspiratsiooni töökeskkondade sisustamiseks ning sooduspakkumisi.
Telli uudiskiri siin!
Palun oota...
Tellides uudiskirja kinnitan, et olen lugenud ja nõustun AJ Tooted AS privaatsuspoliitikaga.