• Kiire tarne
  • 14-päevane tagastusõigus
  • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
Leiunurk Projektimüük

MTA – Suurepärasesse töökeskkonda sisse ehitatud edu valem

MTA edu valem
Artikkel

AJ Grupp pakub sisustus ja sisustuslahendusi terviklikult kogu ettevõttele – olgu tegemist kontori, puhkeala, töökoja, riietusruumi või laoga. Töötame koos kliendiga välja parima lahenduse, alustades unistustest ja soovidest kuni lõpptulemuse valmimiseni välja. Oleme heaks koostööpartneriks nii nõu kui jõuaga ka edaspidi.
Räägime lähemalt koostööst laieneva ehitusettevõtte MTA-ga, keda suutsime positiivselt üllatada. Sealt kasvas välja meie pikaajaline meeldiv koostöö.

 

Üks Rootsi kiiremini kasvavaid ehitusettevõtteid MTA, asub Halmstadis. MTA tuleb nimedest Mats (Johansson), Tommy (Zryd) ja Andreas (Granberg), kolm džentelmeni, kes võtsid koos ette fantastilise teekonna. Kõik sai alguse 2010 aasta kevadel. Nad kõik töötasid koos üleriigilises ehitusettevõttes, neil olid suurepärased töökohad, toredad kolleegid ja väga head koostööpartnerid ning kliendid, aga...
“Tundsime, et tahaksime muuta töökultuuri, aga nii suures ja pikaajaliste traditsioonidega ettevõttes ei ole see võimalik. Muutus aina selgemaks mõte, et peame asutama oma ettevõtte. “Kui asja ise käsile võtame saame märksa rohkem ära teha”, räägib Mats, kes vastutab kinnisvaraarenduse eest.

 

Algusest peale seadsime eesmärgiks saada üheks suurimaks tegijaks piirkondlikul ehitusmaastikul. Hoolimata ülimalt ambitsioonikast eesmärgiks, ei alustanud kolmik kohe suurte objektide kokku otsimisega, vaid panid enda jaoks paika selge plaani.  Eesmärk oli luua ettevõtte, kus kõigil meeldiks ka töötada – hea töökeskkond soosib häid töötajaid ja suurepärast tulemust.
“Me lihtsalt lõime ettevõtte, kus ka ise tööd teha tahame. Kaasaegne ja hästi läbimõeldud töökeskkond innustab töötajaid ja lihtsustab igapäevatööd. “Töö tegemine on lõbus ja meeldiv – tänu sellele leiame juurde aina enam andekaid ja toredaid kolleege, kes tahavad just meie juures töötada”, rõõmustab Mats.
Ettevõttesisene moto on “Lõpuks ometi on käes esmaspäev”, mis võtab kokku Matsi kirjeldatud soovi suurepärasest töökeskkonast. Seda, et see tõepoolest ka nii on, tõestab fakt, et MTA on võitnud viis aastat järjest (2014-2018) maineka auhinna "Sweden's Best Workplaces".  Auhind antakse välja Great Place to Work® poolt, lähtudes töötajatega läbiviidud intervjuudest.

 

Hea algus uustulnukana. Hoolimata sellest, et alguses oli ettevõte suhteliselt väike, usaldati neile suur ehitusobjekt otse Halmstadi keskel. Täielik pühendumine ja suured ambitsioonid aitasid ettevõttel selle katsumusega suurepäraselt hakkama saada. Sealt edasi hakkas kõik veerema nagu lumepall ning MTA kasvas kiiresti arvestatavaks koostööpartneriks ja tööandjaks. Peagi võis igal pool üle linna näha ehitusobjektide ümber MTA nimelisi märke, mis tähistasid nende tööobjekte.
“Kõige enam soovisime, et meie töötajad ja nende pered tunneks uhkust selle üle, kus nad tööd teevad. On väga tore näha, kui töötajate lapsed näitavad meie logole ning ütlevad uhkusega, et nende ema/isa töötab siin “, räägib Mats.
Ülejäänu on juba ajalugu. Esimese viie aasta jooksul oli ettevõttes 22 töötajat, peale seda kasvas nelja aasta jooksul töötajate arve 133 -le. Täna töötab ettevõttes üle 300 töötaja.

 

Kuidas AJ pildile tuli? Alustades ettevõtet rendipinnal kasutatud kontorimööbliga, otsustati paari aasta möödudes investeerida uue kontorihoone ehitusse. Eesmärgiks oli kolida 2015 aasta suvel.
“Olin eelnevalt rääkinud ka teiste suuremate kontorisisustuse pakkujatega ning võrdlesin erinevaid pakutud lahendusi. Võtsin pakkumised korraga ette ja üllatusin, kui põhjalikult Aj-i esindaja on projekti süvenenud. Lisaks plaani joonisele ja pakkumisele, olid kaustas veel juures soovitused sobilikest värvitoonidest, põrandamaterjalidest ja muidugi ka kõikide ruumide sisustusest. Iga ruumi kohta oli eraldi joonis koos pakutava mööbliga, et oleks selgelt hoomatav, milline lõpptulemus olema saab. Seda kõike väiksema eelarvega, kui arvestanud olime. Otsustasime valida oma koostööpartneriks AJ-i“, kinnitab Mats.

Sellest ajas oleme koostööpartnerid  - aitame MTA-s ettevõtte kasvades läbi viia sisekujunduslikke muudatusi või täiustada kontorisisustust. Samal aastal, kui valmis MTA peakontor Halmstadis, avati Varbergis ka juba teine kontor.
“Olime oma peakontori sisustusega väga rahul ning  otsustasime seekord pöörduda otse vaid AJ-i poole. Tellisime sarnase lahenduse ka teise kontorisse. See tähendas täislahendust ergonoomiliste kõrguses reguleeritavate laudade, kontoritoolide, koosolekuruumi laudade ja toolidega ning muidugi ka puhke- ja söögiruumi sisustust, mida täiustasid lisaks ka seisulauad ja baaritoolid “, kirjeldab Mats.
Aasta hiljem sisustati koostöös veel üks kontorihoone, kui MTA avas juba kolmanda kontori, seekord lõuna pool, Helsingborgis.

 

Kõik MTA töökohad on puhtad, praktilised ja meeldivad kohad nii töötamiseks kui külastamiseks. Sama joont soovivad nad hoida ka oma ehitusobjektide kontorites. Kuidas nad seda teevad? Ehitusobjektidel on klassikaliselt ajutised kontorid, mis on ehitatud soojakutesse. MTA eelistab alati võimalusel kasutada oma soojakuid, mis on nende enda poolt sisustatud. Nii saab valida parima lahenduse, et ka kõigil objektil töötavatel töötajatel oleks võimalikult meeldiv ja mugav töökeskkond. Kõikidel objektijuhtidel on oma kontor, kus on AJ-i kõrguses reguleeritav laud ja ergonoomiline nendele sobiv kontoritool. Lisaks on ka ära sisustatud riietusruum ja puhkenurk, kuhu kõik töötajad saavad koguneda kohvi- või lõunapausile.
 “Soovisime, et ka ehitusobjektide tööruumid oleksid puhtad ning lasime põrandale paigaldada vaipkatted. See tähendab seda, et sisse astudes tuleb jalatsid jätta ukse juurde. Nii on kõigil töötajatel mõnus puhkepausi tõeliselt nautida ja hiljem uue energiaga objektile naasta”, kirjeldab Mats nende töökorraldust.

MTA laienedes on AJ nende jaoks alati olemas ja abiks uute kontoriruumide sisustamisel.

 

Kui ka Sinu ettevõttel on sama ambitsioonikad plaanid, siis võta ühendust meie projektimüügi meeskonnaga -  AJ Solutions.

 

 

Eelpool mainitud tooted
Kontoritool Lancaster, kõrge seljatugi, tumehall
Kontoritool Lancaster, kõrge seljatugi, tumehall
Art.nr. 14521
  • Lihtne Skandinaavia disain
  • 100% ümbertöödeldud kangas
  • Ergonoomiline sünkroonmehhanism
Konverentsitool Stratford, ristjalaga, hall
Konverentsitool Stratford, ristjalaga, hall
Art.nr. 122618
  • Pöörlev haarjalus
  • Pehme polster
  • Kaasaegne ning väga mugav