• Kiire tarne
  • 14-päevane tagastusõigus
  • Garantii 7 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
LEIUNURK Projektimüük

Kvaliteet saab alguse seestpoolt – tootmine AJ Grupi tehastes

Kvaliteet saab alguse seestpoolt – tootmine AJ Grupi tehastes
Artikkel

AJ Grupi tugevuseks on omanäoline tootevalik, mille oleme saavutanud suuresti tänu selle, et umbes kolmandik mööblist ja sisustuselementidest toodetakse meie oma tehastes Poolas ja Slovakkias. Kõik alates kontorimööblist ja tööpinkidest kuni aluseriiulite ning riidekappideni valmib kindlate eeskirjade alusel, et tagada iga toote vastavus rangetele kvaliteedinõuetele. Seda kõike sooviga pakkuda Sulle ja Sinu kolleegidele parimaid töötingimusi.

 

Organisatsiooni kvaliteedikultuur
Soovime pakkuda oma klientidele kvaliteetseid tooteid, mis on kiirelt kättesaadavad ning taskukohaste hindadega. Sellest tulenevalt on meie teadlik valik arendada ning toota osa sortimendist ettevõttesiseselt. Vaid nii saame kontrollida kogu ahelat alates esmase vajaduse tuvastamisest kuni valmistoote turule toomiseni. Samuti pakub sõltumatu tootmine vabadust luua unikaalse disainiga mööblit ja sisustuselemente, olles suunanäitajaks töökeskkondade sisustamisel, ning reageerida kiirelt, kui trendid või nõudlus muutub.

 

Kaks olulise tähtsusega tehast
AJ Grupi tehastes on toimunud tootmine alates 1990. aastast. Poola tehases, mis asub Redzikowo linnas, valmistatakse enamus puitmööblist, sealhulgas näiteks kontorilaudu, hoiukappe, raamaturiiuleid, sahtlibokse, koosolekulaudu ning söögitoa mööblit. Slovakkia Metal Design tehases, mis asub Trnava linnas, toodetakse peamiselt riide- ja metallkappe ning riiulisüsteeme. Eelpool mainitud kahes tehases valmistatakse kokku umbes kolmandik meie tootevalikust, mis moodustavad AJ Grupi sortimendi selgroo.

 

 

Kohandatud tootmisprotsess
Kuna tootearendus toimub tihedas koostöös AJ-i disaineritega, siis on kõik tööprotsessid kujundatud sobivaks just meie tehastele. Iga eraldiseisev etapp alates tööeeskirjadest, masinatest ja toormaterjali hankimisest kuni personali väljaõppe ning meisterlikkuseni on hoolikalt planeeritud, et tagada vastavus kvaliteedinõuetele. Samuti on mõlemal tehasel ISO 9001 sertifikaat.

 

 

Hoolikalt valitud materjalid
Meie tehased on varustatud kõige uuemate seadmete ja tööriistadega ning kogu sissetulevat toormaterjali kontrollitakse põhjalikult, et tagada toorme nõuetele vastavus. Valime oma varustajaid hoolikalt lähtuvalt nende võimekusest pakkuda vajalikus koguses materjale õigel ajal ning õiglase hinnaga. Lisaks peavad varustajad kinni pidama AJ Grupi hea tava põhimõtetest ning järgima meie kvaliteedi- ja keskkonnanõudeid . Võimalusel eelistame taastuvaid või taaskasutatud materjale.

 

 

Kvaliteetne tööaeg
Lisaks sellele, et oma tootmisüksused tagavad meile tarnekindluse ning kontrolli kaupade kvaliteedi üle, on see kasvatanud meist targemad sisseostjad, kuna mõistame tootmisprotsessi ning teame, milliseid nõudeid peavad täitma varustajad, kelle valmistooteid vahendame oma klientidele. Selle tulemusel suudame pakkuda väga mitmekülgest valikut sisustustooteid, mis aitavad parandada töötingimusi ning veeta kvaliteetset tööaega.