• Kiire tarne
  • 14-päevane tagastusõigus
  • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
Leiunurk Projektimüük

Kuidas sisustada ettevõtte õueala

Kuidas sisustada ettevõtte õueala
Artikkel

On aeg taas välimööbel oma sisehoovi või õuealale paika sättida. Kevad on käes ning päevad lähevad aina soojemaks ja päikeselisemaks. Tõeline rõõm on koos kollegideega lõuna- või kohvipausi pidada õues.

Kujutle kui mõnus on nautida lõunapausil päikest ja suurepärast seltskonda või oma lemmikraamatut, mille lugemine eile just pooleli jäi. Sellise idülli loomine ei ole sugugi keeruline. Tuleb vaid leida päikeseküllane koht õuealal ning lisada juurde sobiv välimööbel ja ongi valmis. Päevad lähevad aina pikemaks ja valgust on rohkem ning tänu sellele on meil võimalus taas ennast uue energiaga laadida. Võimalusi on erinevaid ja tihtipeale on raske otsustada, milline mööbli valik kõige sobilikum oleks. Aitame Sul leida endale kõige parem lahendus.

 

Komplektsed lauad koos pinkidega sobivad suurepäraselt lõunapausiks
Klassikaline piknikulaud on ühtse raamiga, kuhu kuuluvad juurde ka pingid. Raam on valmistatud metallist või puidust ja laua osa ning pingid puidust – puit on istumiseks mugav, samas soe materjal ja igati sobiv, et puhkepausi maksimaalselt nautida. Fikseeritud pingid tagavad mugava istumisasendi ja ei ole muret, et mööbel ootamatu tuule tõttu paigast liigub või kahjustada saab. Samas saab soovi korral mitmekesi koos istumiskomplekti kiiresti teise kohta, päikesekiire alla liigutada. Komplekti on lihtne hooldada ja see sobib välitingimustesse ning ei vaja erinevates ilmastikutingimustes eraldi kaitset.

 

Pargipingid sobivad kiiremaks puhkepausiks
Kui eraldi piknikulaudadeks ei ole vajadust või ruumi, siis on suurepärane variant valida mugav pink. Siinjuures on tihti küsimus, kas seljatoega või ilma? Ilma seljatoeta pingil saab istuda erinevat pidi ja soovi korral ka vastamisi, asetades näiteks malelaua kahe kolleegi vahele. Seljatoega pingid annavad võimaluse lõõgastuda - jalad välja sirutada ja nägu päikese poole pöörata. Võimaluse korral kasuta mõlemat varianti, nii saavad töötajad ise otsustada, milliseks nad oma puhkepausi muudavad. Pinke on väga erineva disainiga, et saaksid valida just selle, mis Sinu ettevõtte ja välisfassaadiga kõige paremini kokku sobib. Kõik pingid on tugevad ja peavad vastu ka karmides ilmastikutingimustes.

 

Suurema õueala sisustamisel kasuta erinevaid võimalusi
Lisaks piknikukomplektidele ja pinkidele, saab omavahel kombineerida ka erinevaid laudu ja toole, mis muudavad õueala huvitavamaks ja kutsuvamaks. Kui ruumi jagub, siis loo eraldi ala mugavate patjadega täiustatud diivanite ja tugitoolidega, kus on hea pikemalt istuda ja soovi korral ka värskes õhus vabamat arutelu korraldada. Eraldi osa võiks olla ka laudade ja toolidega, kus töötajad saavad sobiva kõrgusega laua taga lõunatada või soovi korral ka tööd teha.

 

Mõtle õueala sisustamisel sellele, mida sina seal teha sooviks ja uuri ka oma kolleegidelt. Nii saate mõtted kokku pannes otsusustada, milline välimööbli variant teile kõige sobilikum oleks ja alustada sisustamist täpselt õigel ajal, et sooja päikselist päeva juba koos väljas nautida. Puhkepausid värskes õhus võiksid olla loomulik osa päevast – mida rohkem me uut energiat kogume, seda tegusamad oleme me töölaua taga.

Eelpool mainitud tooted
Seljatoega pink Arctic
Seljatoega pink Arctic
Art.nr. 12786
  • Ilmastikukindel
  • Kinnitatav maa külge
  • Skandinaavia disain