Klienditeenindus: 6000 270
Avatud: E-R 9.00 - 17.00
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
Tooted A-Z

Kuidas sisustada ettevõtte õueala

Kuidas sisustada ettevõtte õueala
Artikkel

Mis aitaks pärast pikka pimedat talveperioodi kõige paremini ennast uue energiaga laadida? Eks ikka päike ja värske õhk! Mõnusa sisehoovi või õueala sisustamisega tuleks alustada juba varakult. Nii saab esimeste soojade ja päikeseliste kevadpäevadega koos oma töökaaslastega lõunapausi juba värskes õhus nautida.

On juba ammu teada, kui tugevalt mõjutab vähene päevavalgus meie energiataset. Päevad lähevad aina pikemaks ja valgust on rohkem ning tänu sellele on meil võimalus taas ennast uue energiaga laadida. Hetkel jääb siiski kõige päikeselisem osa meie päevast tööpäeva keskele, seega tuleks leida võimalusi, kuidas seda nautida ka tööl olles. Päeva jooksul on väga hea teha väike paus ja jalutuskäik õues – mõtted saavad selgemaks ja saame hetkeks nautida päikest ning värsket õhku. Samas on ilusate ilmadega väga mõnus nautida päikest natukene pikemalt, näiteks koos lõunatades või pingil raamatut lugedes. Selleks tuleks sisustada õueala sobiva välimööbliga. Võimalusi on erinevaid ja tihtipeale on raske otsustada, milline mööbli valik kõige sobilikum oleks. Aitame Sul leida endale kõige parem lahendus.

 

Komplektsed lauad koos pinkidega sobivad suurepäraselt lõunapausiks
Klassikaline piknikulaud on ühtse raamiga, kuhu kuuluvad juurde ka pingid. Raam on valmistatud metallist või puidust ja laud osa ning pingid puidust – puit on istumiseks mugav, samas soe materjal ja igati sobiv, et puhkepausi maksimaalselt nautida. Fikseeritud pingid tagavad mugava istumisasendi ja ei ole muret, et mööbel ootamatu tuule tõttu paigast liigub või kahjustada saab. Samas saab soovi korral mitmekesi koos istumiskomplekti kiiresti teise kohta, päikesekiire alla liigutada. Komplekti on lihtne hooldada ja see sobib välitingimustesse ning ei vaja erinevates ilmastikutingimustes eraldi kaitset.

 

Pargipingid sobivad kiiremaks puhkepausiks
Kui eraldi pinikulaudadeks ei ole vajadust või ruumi, siis on suurepärane variant valida mugav pink. Siinjuures on tihti küsimus, kas seljatoega või ilma? Ilma seljatoeta pingil saab istuda erinevat pidi ja soovi korral ka vastamisi, asetades näiteks malelaua kahe kolleegi vahele. Seljatoega pingid annavad võimaluse lõõgastuda - jalad välja sirutada ja näo päikese poole pöörata. Võimaluse korral kasuta mõlemat varianti, nii saavad töötajad ise otsustada, milliseks nad oma puhkepausi muudavad. Pinke on väga erineva disainiga, et saaksid valida just selle, mis Sinu ettevõtte ja välisfassaadiga kõige paremini kokku sobib. Kõik pingid on vastupidavad ja peavad vastu ka karmides ilmastikutingimustes.

 

Suurema õueala sisustamisel kasuta erinevaid võimalusi
Lisaks piknikukomplektidele ja pinkidele, saab omavahel kombineerida ka erinevaid laudu ja toole, mis muudavad õueala huvitavamaks ja kutsuvamaks. Kui ruumi jagub, siis loo eraldi ala mugavate patjadega täiustatud diivanite ja tugitoolidega, kus on hea pikemalt istuda ja soovi korral ka värskes õhus vabamat arutelu korraldada. Eraldi osa võiks olla ka laudade ja toolidega, kus töötajad saavad sobiva kõrgusega laua taga lõunatada või soovi korral ka tööd teha.

 

Mõtle õueala sisustamisel sellele, mida sina seal teha sooviks ja uuri ka oma kolleegidelt. Nii saate mõtted kokku pannes otsusustada, milline välimööbli variant teile kõige sobilikum oleks ja alustada sisustamist täpselt õigel ajal, et sooja päikselist päeva juba koos väljas nautida. Puhkepausid värskes õhus võiksid olla loomulik osa päevast – mida rohkem me uut energiat kogume, seda tegusamad oleme me töölaua taga.

Eelpool mainitud tooted
Piknikulaud, ø 1980 x 720 mm, pruun
Piknikulaud, ø 1980 x 720 mm, pruun
Art.nr. 125522
  • Klassikaline disain
  • Ilmastikukindel
  • Ava päikesevarjule
Seljatoega pink Arctic
Seljatoega pink Arctic
Art.nr. 12786
  • Ilmastikukindel
  • Kinnitatav maa külge
  • Skandinaavia disain
Piknikulaud 1000 x 1680 mm, pruun, must raam
Piknikulaud 1000 x 1680 mm, pruun, must raam
Art.nr. 125532
  • Lihtne, kuid klassikaline disain
  • Mahutab kuni 4 inimest
  • Valmistatud männipuidust