• Kiire tarne
 • 14-päevane tagastusõigus
 • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
Leiunurk Projektimüük

5 loovat lahendust, kuidas hoida töökoht korras ja puhas!

Korras töölaud
Artikkel

Pea kõigil meist on see üks kolleeg, kelle laual on paberivirnad, neli poolikut kohvitassi, osaliselt näritud õun ja töötasapinda kaunistavad lugematud kuivanud kohvitassi sõõrid. Seetõttu oleme kogunud kokku näpunäited, kuidas luua puhas ja organiseeritud töölaud! Isegi Sinul, kellel on juba puhas kirjutuslaud, võib nendest nippidest kasu olla! Või äkki oled sina just “see” kolleeg või keegi vahepealne? Meil on midagi igaühele!


“Segamini laud – segamini mõtted. Tühi laud – tühi pea“ ei ole päris tõene ütlus. Väike korralagedus võib loovusele positiivselt mõjuda, kuid enamjaolt kulutab see lihtsalt sinu energiat ning aega - ja sinu kolleegide oma samuti. Tõhusam on hoida kirjutuslaud püsivalt puhtana. Ülekuhjatud töötasapind vähendab keskendumisvõimet ning suurendab stressi.

 


Segadus vs kord
Mõtle hetke, mis arvamuse jätab klientidele, partneritele ja kolleegidele sinust segamini töölaud. Esmamulje on üldiselt see, mis määrab ära edasise hoiaku! Kaks tõenäolist stsenaariumit on, et eeldatakse sul lasuvat liigset töökoormust, mistõttu on asjad kontrolli alt väljas, või et oled lihtsalt hooletu inimene. Puhas töölaud tagab aga professionaalse ja tõsiseltvõetava kuvandi!


Täienda oma töölauda
Lihtne viis kirjutuslaua organiseerimiseks on hankida kandeliistuga vaheseinad. See võimaldab kasutada praktilisi lisavatarvikuid või riputada vajalik konksude abil mugavalt käeulatusse. Näiteks vabastab liigendatud kuvarihoidik sulle rohkem kirjutuslaua pinda ning tagab samas ka ergonoomilisema tööasendi, kuna ekraani kõrgus on seatav vastavalt sinu vajadustele. Samuti loovad vaheseinad privaatsema keskkonna ning summutavad ruumis levivaid helisid.

 


Rohkem sorteerimisvõimalusi
Vaheseintele saab riputada ka funktsionaalseid blanketilahtreid väljaprintide, ajakirjade ja teiste dokumentide lihtsalt ligipääsetavaks hoiustamiseks. Ka nii jääb sulle rohkem vaba tööpinda ning tekib puhtama üldmulje. Kui sa ei vaja tööks erinevaid paberdokumente, siis eemalda kaks ülemist lahtrit ning aseta alumisele näiteks mõni dekoratiivtaim ja pliiatsitops. Nii saavutad hubase ja kutsuva töönurga, kus tunned end paremini nii sina kui ka kolleegid.


Töötasapinna all
Ratastel sahtlikapp koos kirjatarvete organiseerijaga on lihtne viis paigutada töövahendid nii, et vajaliku leidmisele ei kulu liigselt aega. Soovi korral saab ka isiklikke esemeid, nagu näiteks käekotte, hoiustada teiste silma alt ära. Arhiivikast paberitele, mille plaanite suunata purustajasse või taaskasutusse, loob korras ja puhta üldmulje. Selline süsteem lihtsustab ka vanapaberi käsitlemist ja transporti.


Kaablipuntratest vabaks
Laua all lahtiselt rippuvad kaablid ei ole silmale ilusad, nendesse on kerge takerduda ning juhtmed koguvad tolmu. Praktilisse kaablikanalisse peidetud juhtmed loovad korras üldmulje ning lihtsustavad koristamist. Soovi korral võid paigutada toite- ja pikendusjuhtmed aga tagasihoidlikku kaablikarbikusse, mida on kerge vastavalt vajadusele ümber organiseerida.

 


Märksõnadega sildid
Stiilsed sildid, mida saab mugavalt valmistada etiketiprinteriga, aitavad luua tööruumides selge ja arusaadav süsteem materjalide ning kontoritarvete paigutamiseks. Näiteks kaablite sildistamine aitab kiirelt leida pistiku, mis välja tõmmata, kui soovid võtta sülearvuti koos laadijaga kaasa. Blanketilahtrite märgistamine vastavalt tegevuste olulisusele, annab aga hea ülevaate tööülesannetest nii, et miski ei jääks tähelepanuta.
 

Eelpool mainitud tooted
Vahesein Zip, tugevdusliistuga, 1600 x 650 mm, roheline
Vahesein Zip, tugevdusliistuga, 1600 x 650 mm, roheline
Art.nr. 129644
 • Vabastage lauapind!
 • Helisummutav täidis
 • Kandevõime 25 kg
Kuvarihoidik Zip, hõbehall
Kuvarihoidik Zip, hõbehall
Art.nr. 12992
 • Ergonoomiline
 • Laua asetatavale vaheseinale
 • Ruumisäästlik
Blanketilahter Zip, hõbehall
Blanketilahter Zip, hõbehall
Art.nr. 12993
 • Ergonoomiline
 • Laua asetatavale vaheseinale
 • Ruumisäästlik