• Kiire tarne
  • 14-päevane tagastusõigus
  • Garantii 7 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
LEIUNURK Projektimüük

Kompromissitu kvaliteet AJ Grupis

Kompromissitu kvaliteet AJ Grupis
Artikkel

Kvaliteediteadlikkus on meie ärimudeli üks alustalasid, mis on aidanud meil võita ning hoida kliente üle Euroopa. Teadvustame endale, et iga tellimuse numbri taga on inimene, kelle ees lasub meil kohustus ootusi täita. Seetõttu toimuvad tööprotsessid AJ Grupis kindlate eeskirjade alusel ning järjepidev kvaliteedikontroll tagab, et iga eraldiseisev toode meie sortimendis vastab lubadustele.

 

Tooted, mida saab usaldada
Meie lubadus on aidata inimestel tunda end tööl veelgi paremini, tarnides selleks vajalikke sisustustooteid ja seadmeid erinevatesse töökeskkondadesse. Soovime, et meie kliendid saaksid olla kindlad, et iga toode on turvaline ja usaldusväärne ning pakub tuge ning mugavust pikkadeks aastateks. Seetõttu oleme sisse seadnud tööprotsessid, mis aitavad tagada kogu sortimendi ühtlaselt kõrge kvaliteedi.
 

 

Ranged nõuded kogu tootevalikule
Disainime ning toodame vastutustundlikult ligi kolmandiku oma tootevalikust. Ülejäänud kaupadega varustavad meid hoolikalt valitud partnerid, kes paiknevad peamiselt Rootsis või mujal Euroopas. Sõltumata päritolust peab iga uus toode enne sortimenti pääsemist läbima ’nõelasilma’ ehk saama heakskiidu kvaliteediosakonnas. Mitte ühegi toote puhul, sealhulgas meie omatoodang, ei lubata teha järeleandmisi. Samuti on enamik uusi tooteid testitud ning heaks kiidetud mõnes sõltumatus katseinstituudis.

 

 

Uute toodete hindamine
Milliseid näitajaid jälgime, et tagada uute toodete vastavus kvaliteedinõuetele? Vaatleme toodet alati tervikuna, kontrollides selle funktsionaalsust ning sisemisi ja väliseid omadusi, nagu näiteks viimistlus, vastupidavus, turvalisus ja stabiilsus. Lisaks võtame arvesse pakendi võimet kaitsta toodet transpordivigastuste eest. Samuti hindame dokumentatsiooni terviklikkust ning ülesehitust veendumaks, et toode on hõlpsasti monteeritav ning õigesti märgistatud (Põhjamaade ökomärgis, CE-vastavusmärgis jne). Alles siis, kui kõik etapid on läbi käidud ning sobivaks tunnistatud, saab toode heakskiidu ning muutub kättesaadavaks meie klientidele.

 

 

Tõhus sortimendi monitooring
Olgugi et kõik meie sortimenti kuuluvad tooted on eelnevalt läbinud range kvaliteedikontrolli, ei tähenda see seda, et me olemasolevale kaubavalikule rohkem tähelepanu ei pööraks. Säilitamaks tootevaliku ühtlaselt head taset, monitoorime pidevalt klientide tagasisidet, et avastada kiirelt võimalikud veaallikad ning need kõrvaldada. Kas toode oli defektiga, esines tõrkeid tarnimisel või sai kaup transpordivigastusi? Kui asjaolud on välja selgitatud, on meil võimalik reageerida, kompenseerides kliendile tekitatud kahju ning juhtides tootja tähelepanu võimalikele puudustele. Omatoodangu puuduste avastamisel viime sisse muudatused tööprotsessides, et välistada samasuguste vigade esinemine tulevikus.

 

 

Pidev arendustöö
Oleme sertifitseeritud vastavalt ISO 9001 standardile ning rakendame töös protsesse, mis tagavad kvaliteedi äritegevuse igas etapis. Näiteks vaatame pidevalt üle teenuseid ning tooteid, mis ostetakse sisse meie varustajatelt. Hindamisel võetakse arvesse partneri koostöövalmidust, tarnekindlust ning võimekust tagada ühtlast kvaliteeti. Nii suudame ennetada võimalikke tõrkeid ning tõsta klientide rahulolu. Väärtustame oma kliente ning töötame igapäevaselt selle nimel, et nendeni jõuaksid vaid parimad sisustustooted.