• Kiire tarne
  • 14-päevane tagastusõigus
  • Garantii 3 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
SUVE ALE Projektimüük

Jää tööl iseendaks, sisustus jäta meie hooleks!

Jää tööl iseendaks
Artikkel

Tänu meie mitmekülgsele tootevalikule saame aidata sinul (ning igaühel) luua parima võimaliku töökoha, mis on täielikult kohandatud vastavalt eesmärgile, personaalsele maitsele ning võttes arvesse olulisi aspekte vaimse ja füüsilise tervise vaatenurgast. Luues sisustuslahendusi, mis põhinevad eelmainitud väärtustel, on tulemuseks sobiv keskkond nii kehale kui ka hingele – ning sina saad särada enda ametis, jäädes samas truuks oma isiksusele.

 

 

Tooted, mis aitavad luua parima töökeskkonna
Meie visiooniks on luua parim võimalik töökeskkond igaühele. Samuti on see pidevalt arenev eesmärk, kuna väga paljud inimesed veedavad suure osa oma päevast tööl. Kujundlikult on tööruumid just kui meie teiseks koduks. Seetõttu on AJ-i valikus mööbel ja sisustuselemendid, mis aitavad parandada kogu töökeskkonda, alates kontorist ja söögisaalist, kuni töökoja ja ladudeni. Meie sortiment vastab igat tüüpi ettevõtete vajadustele, olgu nendeks siis kohalikud ja globaalsed start-up’id või kogenud suurorganisatsioonid.

 

 

AJ Grupp on juba üle 40 aasta edukalt aidanud kaasa töökohtade täiustamisele, mistõttu saame kindlasti tõsta heaolu ning tõhusust ka sinu ettevõttes. Meie laiast valikust leiad kõik alates AJ Grupis disainitud ja toodetud mööblist kuni nutikate sisustuselementideni, mis muudavad töökeskkonna veelgi meeldivamaks. Tänu oma tootmisüksustele saame teatud kollektsioone kohandada vastavalt kliendi personaalsetele soovidele. Meie sortimendis on üle 20 000 toote kontorisse, kooli ja lasteaeda ning lattu ja tööstusele – lisaks sellele ka rohkelt ideid ja läbimõeldud sisustuslahendusi. Kõik selleks, et tööl käimine oleks meeldiv meile kõigile!

 

Pidades meeles töötajate heaolu
Mida on vaja selleks, et muuta “hea” töökeskond "suurepäraseks”? Meie nõuanne on sisustuse valikul keskenduda sellele, mis on parim nii sulle kui ka kaastöötajatele. Näiteks kõrguses reguleeritavad lauad, mis võimaldavad mugavalt valida istuva ja püsti seisva tööasendi vahel. Miks mitte ka vastavalt vajdusele kohandatavad kontoritoolid ja tasakaalutoolid, millel istumine treenib ka tugilihaseid ja parandab rühti? Või hoopis praktilised hoiustamislahendused, mis aitavad hoida korda ja tõsta tööprotsesside tõhusust.

 

 

Ladudes ja tööstuses suurendavad heaolu paindlikud pakkelauad, stabiilsed töölauad ja kohandatavad riiulisüsteemid. Tööülesannete täitmist ja kaupade transporti lihtsustavad aga tõsteabid ja laokärud. Mugav ja kutsuv söögitoa või puhkenurga sisustus võimaldab töötajatel võtta hetk iseendale ja koguda uut energiat.

 

Lühidalt: tooted, mis edendavad heaolu ja turvalisust ning aitavad personalil anda endast parima. Sellele põhimõttele tuginedes oleme loonud läbimõeldud sortimendi, et ka sina saaksid viia oma töökeskkonna uuele tasemele. Loodame, et kasutad seda võimalust tunda end tööl hästi ja jääda selleks, kes sa ise soovid olla.

 

Kampaania “Jää tööl iseendaks” tõstab esile hea töökeskkonna olulisuse. Tähelepanu koondub inimestele, kes tunnevad end tööl hästi ja saavad läbi selle jääda iseendaks, tundes kindlust, et nad on jõudnud oma elus õigesse kohta.