Kokkuvõte
Kahe haruga tõstetoru akuvirnastajale LEVER. Asendab laadimisplatvormi ja on mõeldud horisontaalsete rullide tõstmiseks.
Tooteinfo
- Pikkus:500 mm
- Kõrgus:50 mm
- Laius:250 mm
- Materjal:Metall
- Topelt tõstetoru on väga praktiline lisatarvik akuvirnastajale. Tõstetoru võimaldab käsitleda horisontaalsetel rullidel hoiustatavaid materjale lihtsalt ja tõhusalt.
Tõstetoru on kerge virnastajale paigaldada ning samuti ka eemaldada, tagades võimaluse kohandada masinat vastavalt vajadusele. - Pikkus:500 mm
- Kõrgus:50 mm
- Laius:250 mm
- Materjal:Metall
- Kandejõud:100 kg
- Soovituslik montööride arv:1
- Kauba käsitlemise eeldatav aeg/ montöör:5 Min
- Kaal:5,51 kg
Topelt tõstetoru on väga praktiline lisatarvik akuvirnastajale. Tõstetoru võimaldab käsitleda horisontaalsetel rullidel hoiustatavaid materjale lihtsalt ja tõhusalt.
Tõstetoru on kerge virnastajale paigaldada ning samuti ka eemaldada, tagades võimaluse kohandada masinat vastavalt vajadusele.
Tõstetoru on kerge virnastajale paigaldada ning samuti ka eemaldada, tagades võimaluse kohandada masinat vastavalt vajadusele.
Topelt tõstetoru minitõstukile LEVER
Art. nr.: 30094
- Horisontaalsetele rullidele
- Lihtsasti paigaldatav
- Akuvirnastajatele
67 €
Ilma km-ta
Saadavus
Toimub tarneaja kalkuleerimine...
Garantii 7 aastat.


