• Kiire tarne
  • 14-päevane tagastusõigus
  • Garantii 7 aastat
0
Liigu ostukorvi
Ilma km-ta (Muuda)
Summa
Hind/tk
Kogus
Toode
Ostukäru on tühi
Hind KM-ta
0.-€
Vormista tellimus
Muuda
LEIUNURK Projektimüük

Üldised müügitingimused vastavalt VÕS -le.

Ostmine


Teil on võimalik osta AJ pakutavaid tooteid läbi erinevate kanalite: veebikeskkond, e-mail, telefon. Samuti olete oodatud külastama meie kontorit aadressil Paneeli 6, Tallinn.

AJ Tooted AS on rahvusvaheline ettevõte. Läbi meie kodulehekülje www.ajtooted.ee on teil võimalik tellida tooteid Eesti tarneaadressidele. Kui soovite tellida kaupa välismaale, siis tutvuge meie rahvusvahelise koduleheküljega www.ajgroup.com.

AJ Tooted ei vastuta võimalike trükivigade pärast kataloogis ja veebikeskkonnas. Tehnilistel põhjustel võib toodetel esineda mõningaid värvierinevusi kataloogi või kodulehekülje piltidega.

 

Tellimuse kinnitus

 

Sooritate tellimuse kui kinnitate ostu ükskõik millises müügikanalis. Kinnitades tellimuse nõustute tasuma tellitud toodete eest. Peale tellimuse vormistamist edastatakse Teie registeeritud e-maili aadressile tellimuse kinnitus, mille alusel saate kontrollida vormistatud tellimuse õigsust. Tellimuse kinnitused väljastatakse tööpäeviti vahemikus 9.00-17.00.  Tasumiseks edastakse Teile vahetult enne kauba saabumist e-maili teel arve.

AJ Tooted AS’il on õigus tühistada tellimus kui toode on laost otsa saanud või kui toode on sortimendist välja arvatud.
Teil on õigus tellimusest loobuda 14 päeva jooksul, alates kauba kättesaamisest. Loobutud tellimuse eest kanname raha tagasi. Loobumise õigus kehtib meie tavatoodetele. Tagastada ei saa tellimuse kinnitusel välja toodud kliendipõhiseid eritooteid, eritellimusel valminud tooteid, projektimüügi tellimusi ning tellimusi suurtele kogustele (suurte koguste tellimisel soovitame tellida esialgselt „proovitoode".
Tagastatav toode peab olema kasutamata ning originaalpakendis ja käsitletav kui uus toode. Kasutatud kaupasid tagastada ei ole võimalik.

 

 

Hinnad ja Arveldus

Tarnetingimused ja lisateenused

Garantii ja tagastused

Cookies/Küpsised

Ettevõtte informatsioon ja klienditeenindus