Komplekt

Töökojakapp SUPPLY

28 karpi, hall, koodlukk

Art. nr.: 22124
  • Tõhus tööriistade hoiustamine
  • Täielikult keevitatud konstruktsioon
  • Kuus seatavat riiuliplaati
Luku tüüp
1 015 €
Ilma km-ta
Toimub tarneaja kalkuleerimine...

Tootekirjeldus

Terviklik tööriistakapp, mille keevitatud metallkonstruktsioon on pulbervärvitud viimistlusega. Kapp on väga mahukas ja sobib töökodadesse, tehastesse ja muudesse keskkondadesse, kus vastupidavus on oluline.
Sobiv tööriistakapp igaühele, kes vajab terviklikku hoiukohta. Oleme teie jaoks loonud tervikliku komplekti. Võite valida kas koodluku või võtme - mis vastab teie vajadustele kõige paremini.

Kvaliteetsed plastkastid sobivad suurepäraselt väikeste esemete korralikuks ja tõhusaks hoidmiseks. Need on valmistatud polüpropüleenist, mis talub happeid, tööstuslikke määrdeaineid ning enamikke kemikaale. Vormitud kest tagab suurima vastupidavuse ja jäikuse. Karbid on vastupidavad temperatuurivahemikus -40 ˚C kuni +90 ˚C. Lai ala siltide kinnitamiseks võimaldab kaste sisu kiireks tuvastamiseks lihtsalt märgistada. Tugevad, hästi kujundatud käepidemed võimaldavad teil kaste hõlpsasti tõsta.

Ruumisäästliku hoiusüsteemi loomisel saate hoiukaste ka virnastada. Avatud esiosa annab virnastatud kastide sisule hea ülevaate ja ligipääsu.

Kapi täielikult keevitatud raam muudab selle ülimalt tugevaks ja vastupidavaks. Nii raam kui ka uksed on kaetud kauakestva viimistlusega. Kapi saab tänu seatavatele jalgadele panna stabiilselt seisma ka ebatasasele põrandale.

Sel on seitse riiuliplaati, millest üks moodustab kapi põhja. Ülejäänud kuus riiuliplaati on kõrguses seatavad. Iga riiuli kandevõime on raskuse ühtlasel jaotumisel 70 kg. Täiendavad riiuliplaadid on saadaval lisavarustusena.

Dokumendid

Hooldusjuhend