Uus

Õpilastool Yngve

4 jalga, 610 mm, valge/ sinine

Art. nr.: 363298
  • Sobib kasvule 1,59–1,88 m
  • Mugav vormitud iste
  • Vastab uuele EL-i standardile
Värv: Sinine
Värv Sinine
Värv Valge
Värv Kask
Värv Saar
Värv Antratsiithall
Raamile värv: Valge
Raamile värv Valge
Raamile värv Hõbehall
Raamile värv Antratsiithall
Raamile värv Koobaltsinine
Raamile värv Roheline
170 €
Ilma km-ta
Toimub tarneaja kalkuleerimine...
Garantii 7 aastat.

Tootekirjeldus

Mitmekülgne ja mugav õpilastool vormitud istme ja kumera seljatoega. Koolikoti saab riputada tooli seljatoele. Tooli unikaalne disain võimaldab istuda sellel neljal erineval viisil. Valikus on nii jalgade kui ka liugraamiga mudelid. Tool on saadaval erinevates kõrgustes ja värvikombinatsioonides.
Istuge nii, nagu teile meeldib!

Õpilastoolil Yngve on disainitud AJ Grupis ning tegemist on kvaliteetse ja väga mugava istumislahendusega. See on on kasutatav igapäevaselt. Tooli üks suurepärane omadus on see, et saate istuda neljal erineval viisil. See muudab tooli väga praktiliseks, kuna üks ja sama istumisasend ei sobi kõigile.

Tooli vormitud iste ja kumer seljatugi pakuvad täiendavat mugavust. Õpilased saavad oma koolikoti riputada tooli seljatoele ja nii on neil hea juurdepääs isiklikele asjadele ja õppevahenditele.

Tool on virnastatav ning ruumi säästmiseks ja koristamise hõlbustamiseks saab sellel lauplaadile riputada. Mürasummutavad vildipadjad aitavad luua parema helikeskkonna, mis on oluline nii õpilastele kui ka õpetajatele. Vastupidav raam on koolides väga oluline, sest õpilased kasutavad iga päev samu toole. Tooli eluea pikendamiseks pakume vajadusel varuosi kulunud osade, nt istme asendamiseks. Nii pole teil vaja koheselt uut tooli osta!

Vastamaks õpilaste mitmesugustele vajadustele, on tool on saadaval eri mudelitena. Yngve seeriasse kuuluvad toolid on varustatud jalgade või liugraamiga. Samuti on saadaval mitme erineva kõrgusega mudelid, mis on varustatud jalatoega või ilma selleta.
Vastab EL-i standardile.

Dokumendid

Hooldusjuhend

Tooteinfo